poster

Soudce Alexandr (TV pořad)

Reality-TV / Drama

Česko, 2017, 50 min

Scénář:

Petr Smazal
 • xulux
  odpad!

  Je smutné, že pořady na TV Barrandov, jsou sbírkou hádek, nenávisti a křiku ... Možná to odráží samotnou osobnost, která tuto televizi vede, samozvaný král, který si užívá pěti minut slávy ve svých osobních pořadech a hraje si na moderátora, ač vůbec nechápe, že je tím jen všem pro smích a to je na tom asi nejvíce smutné ... P.S: Vím, že to bude těžké, ale když budete dávat pozor, tak jisté "skutečné" aktéry uvidíte ve všech pořadech TV Barrandov a také jako sedící "diváky" ... Komparzisté si užívají :)(28.8.2017)

 • Necrotongue
  odpad!

  To snad není ani televizní pořad ale nějaký druh viru, který se šíří mezi televizními stanicemi a průběžně mutuje. Každá mutace dostává vlastní název, ale původní virus zůstává stejný. Nejvíc mě děsí, kolik je ještě v kalendáři volných jmen, jak znám naše komerční televizní stanice, použijí je postupně všechna...(20.3.2017)

 • Ouwen
  odpad!

  Média vydělávaj na debilitě a smrti lidí, jede u nás pohodovej repík o sračkách, žádná pestrost hudebních žánrů, pokrytectví, rádia hrajou odpornej pop. A pak zde jsou stupidní seriály a tyhle zkurvený pořady, co vymejvaj lidem mozky. Už mi to pije krev, jaký hovna u nás dávaj. Bohužel tohle vydělává, no jo hlavně že rodič ví, co se odehrává v takovejch trashů, ale co se odehrává v duši jejich potomka, je nezajímá. Přijde mi, že nemáme úroveň když točíme něco takovýho... ještě že tu je Mamon.(29.3.2017)

 • kingik
  *

  Znáte tu historku o Adamovi a žebru? Tentokrát se Barbaře stýskalo po železném muži v taláru a vymodlila si na čertu Soukupovi, aby jí v odpoledních hodinách dělal společnost soudce Alexandr. Barrandov koupil práva na soudce Dredda, ten dostal tvář herce Jana Fišara, kterého s Barbarou pojí někdejší manželský svazek. A na světě je soudce, který justici moc dobře nereprezentuje, neb je zarostlý šedivým vousem, protože vlci práva jdou sem. A hned od počátku se v soudní síni perlí nebývalým způsobem, který jde daleko za hranice parodie. Hláškuje se ostošest, namátkou vybírám perly - advokátka pracuje v advokátní kanceláři Helena a přátelé, žalobce se ohání firmou Od podlahy až po strop, advokátky jsou příliš sexy, prostě naprostá šílenost, která svojí nezáměrnou debilitu vybičuje do nevídaných výšin a dostane do kolen každého, kdo si kolem čtvrté odpoledne zapne Barrandov. Alexandrovi se nedá dát odpad. Je to všelék na justiční omyly, ke kterým by s Alexandrem za soudní stolicí (opravdu nemám na mysli vyměšování) určitě nedocházelo. Maximálně tak jednou za deset let. 1/10(13.3.2017)

 • Martin29
  odpad!

  Boží nestačí Soudkyně Barbara oni natočí i Soudce Alexandra co bude dál :-). Jeden díl, který jsem viděl mě pobavil ženská se soudí s manželem jelikož jí někdo sebral peníze a myslí si, že to je on. Jako svědci tam vystupují ženská co nenávidí chlapy a je feministka a jediný důvod proč svědčí proti tomu manželovi je ten, že kdysi byl u ní na návštěvě nezul se a prošel jí špinavýma botama po baráku její manžel má pro změnu svědka cca 70 letého dědu, který údajně umírá na rakovinu a nepamatuje si ani jména. Později se zjistí, že žádnou rakovinu nemá jen je dementní což on okomentuje slovy ´´ Já neumřu,, Vše se nakonec vyřeší tak, že se ten manžel přizná, že to sebral, aby nemusel být s ní a neposlouchat věčně kecy o umírání. Tak dostane pokutu 20 000 což okomentuje slovy, že to bylo potřeba a že se poučil. Nakonec se všichni objímají a mají rádi prostě komedie a fraška.(7.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
selecionar a marca | 鈴村あいり | Não Olhe para Trás (Danny Collins) 2015