poster

Týden s prezidentem (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 25 min

Hrají:

Miloš Zeman, Jaromír Soukup (mod.)
 • PowPow
  odpad!

  Je těžké to hodnotit, jako parodie či tragikomedie by si Týden s prezidentem jednoznačně zasloužil pět hvězd. Jeden z prezidentských kandidátů zkrátka jen vede předvolební kampaň s cílem posbírat jednodušší voliče, k čemuž využívá zbytečného řiťolezce Soukupa, který si na Barrandově snaží hrát na moderátora. Na cílené voliče ovšem jistě zapůsobí, a každý Pepa z hospody tak zase uvidí, jak je Miloš inteligentní, vtipný a "lidový".(26.5.2017)

 • Camatius
  odpad!

  Každý demokraticky zvolený prezident dolných desiatich miliónov v demokratickej krajine, ktorého názory tak 6 miliónov oobyvateľov dokážu rozzúriť do červena skrátka potrebuje vlastnú propagandistickú reláciu, kde moderátor je primárne pritakávač chváliaci všetko čo prezident urobí. A to každý týždeň po pol hodine Je len zvláštne, že ostatní hlavne na západe na to ešte neprišli. A je zvláštne, že takúto službu neposkytujú verejnoprávne médiá. Veď aj on si ich určite platí zo svojich daní...(13.12.2017)

 • easaque
  odpad!

  odpad publicistické pořady na Barandově jsou evidentně pěkně dopředu připraveny a jdou na ruku všem pozvaným hostům. Majitel televize Barrandov Soukup tu veřejně leze do prdele prezidentovi a jen mu přihřívá polívčičku. A jsem rád, že nejsem sám, kdo to tak vidí. Podrobné hodnocení není v tomto případě opravdu potřeba.(14.12.2017)

 • Drom
  odpad!

  Dobrý večer vážení diváci, vítejte u pravidelného pořadu Týden s populistou. Dobrý den i vám pane prasedemente. ● Dobrý den. ● Hned na úvod bych se vás rád zeptal, proč si myslíte, že jste tak skvělý? ● Podívejte se pane redaktore, já si myslím že to je tím, že jsem v tak dobré fyzické i duševní kondici. A všichni kteří vidí něco jiného jsou normální idioti. ● Dobře a myslíte si, že můžete být ještě skvělejší? Řekněme v horizontu měsíce nebo dvou? ● Víte, já velice nerad, ač mnozí mají pocit, že to někdy bylo jinak, což jsou jen novinářské bludy hlupáků, spekuluji. Ale myslím si, že nebudu daleko od pravdy, pokud prohlásím, že je to velice dobře položená otázka. ● A jak vnímáte kritiku svojí osoby? Mnohé osobnosti i obyčejní občané o vás tvrdí, že jste demagog, lhář či oportunista. ● Víte mohl bych citovat Vinstona Činčila: „Dobré svědomí je často jen následek špatné paměti.” Ale odpovím vám, že se cítím dobře a jsem ve skvělé kondici. ● Mnoho občanů je také, řekněme, rozčarováno, ze současné politické situace. Jak se na celou problematiku díváte vy osobně? ● Za prvé, ignoruji všechny ty kecálky, kteří říkají něco jiného, než si myslím já. Zkrátka proto, protože nemají pravdu. A za druhé, pane redaktore, já jsem skoro hluchý, takže stejně vlastně neslyším. A konečně za třetí, všechny spekulace o mé hluchotě jsou hyenismus a lživé pomluvy hloupých lidí. ● Přejděme teď ke zcela jinému tématu. Povězte mi, pane prasedemente, co vás osobně dělá tak úžasným? ● Víte pane redaktore, to je další výborná otázka. Já osobně si myslím, po té co jsem všude byl a všechno viděl, že to je tím, že nejsem hlupák. Což ostatně dokazuje i mé tvrzení v projevu z ledna 2015, který jsem přednášel v Bohnicích a kde jsem dokázal vyřknout delší nesmysl než většina tamních pacientů. ● Já jsem měl možnost vám lézt do zadku, takže to mohu potvrdit. Teď ale jedna nepříjemná otázka. Pane prasedemente, budete tak skvělý i nadále? ● Podívejte se pane redaktore, já jsem vždy byl, stále ještě ve svém věku jsem a přirozeně nikdy nepřestanu být skvělý. Navzdory počtu vypitých lahví becherovky, navzdory viditelnému rozkladu. Ať si hlupáci dokazují opak třeba vědecky. Já totiž nejsem člověk, který by si dělal starosti z pseudonázorů někoho, kdo tvrdí něco jiného. Zkrátka proto, že jsem skvělý a všichni jsme tam kde jsme především kvůli mým zásluhám. ● Pane prasedemente, děkuji vám za rozhovnor a s vámi milí divňáci se těším na brzkou shledanou opět ve čtvrtek u pořadu Tyden s propagandem. ● Na shledanou.(11.2.2018)

 • Matamoroz
  **

  Je to hnusný, bolševický a radioaktivní odpad, v jehož hlavní roli stojí, tedy sedí Miloš Ovar Zeman. Aby toho nebylo dost, sekunduje mu nejhorší moderátor porevoluční historie, který se neustále snaží slíznout kapku tuku, která zrovna kane z Ovarova ovaru. Aranžmá v růžové barvě evokující Soudkyni shnilou Bramboru vybízí k dávivému reflexu.Pozorný divák si rovněž všimne hejna rusů, vypadávajících z nohavic a rukávů výše jmenovaného senilního Ovara. V neposlední řadě zaujme, že si dotyčný Ovar trhá chloupky z nosu pomocí čínských hůlek, které pak i s nánosem zaschlých šušňů s mlaskáním olizuje. Tolik novinář maistreamového média.(27.10.2017)

 • - Krátkou dobu pořad TV Barrandov presentovala názvem TÝDEN s prezidentem Jaromíra Soukupa. (JoranProvenzano)

 • - Kromě Jaromíra Soukupa moderuje pořad Týden s prezidentem i Alex Mynářová, která je současně manželkou Vratislava Mynáře, který zastává úřad hradního kancléře prezidenta republiky. (majky19)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Lassie 2014 (7) | Cień anioła | F Is For Family: Season 3