poster

Případ dvou sester (TV film)

Krimi / Drama

Česko, 2019, 75 min

 • 5tipes
  ****

  Klasická původní česká detektivka s rozumným scénářem a dobrými herci. Takových by mělo být více - funčkní kriminálka po česku, která si na nic nehraje a nabízí zajímavé zvraty i herecké výkony. Vlasák v závěru velmi silný! Karel Dobrý velmi přesný a citlivý, David Matásek charismatický. Konverzační detektivka na nedělní večer, jak jsme byli zvyklí. Díky, ČT! Černobílé spoilery ale byly zbytečné - nepotřebovali jsme se dívat do hlavy vrchního kapitána, vše divákovi docvaklo ještě mnohem dřív. Paní Bělohradská už není mladice a tak divákovi všechno podsouvá. Není to potřeba, diváka bych nepodceňoval.(28.1.2019)

 • mira007
  ***

  Neškodná tv krimi oddechovka, jejíž hodnocení se bude zvyšovat dle stupně oblíbenosti Preisse a Matáska u jednotlivých diváků. Název je trochu zavádějící a případ zavražděné nymfomanky je jednoduchý, ale mile mne překvapilo, že to mělo pár aspektů kvalitního celovečeráku - filmová hudba ( s čestnou vyjímkou na začátku, kdy to připomnělo bakaláře z osmdesátéhotřetího ) a herecké výkony - prostě Karel Dobrý je fantastický.(29.1.2019)

 • Gilmour93
  ***

  Dobrý devítiprsťák Dobrý, Matásek s o dvě čísla větší bundou, poctivě se zavodňující konstábl Preiss a zločin s motivem starým jako lidstvo samo.. Na shodu náhod uvádějící Horáce do případu si začínám zvykat, akční závěr se zpovědí pachatele je poněkud klopýtavý. Prosím pana Dulavu, až si utře mastné prsty, aby mi poslal recept na kuře na mandarince..(11.2.2019)

 • otík
  ****

  Detektivní příběh je velmi slušný a rozhodně nosný pro celovečerní film. Zpracování mi ale zas až tak moc nevoní, kamera je hodně syrová, střihy hodně ostré. Seděl by mi spíš starší a klidnější styl, ale i přes tyto výtky mě film zaujal a bavil, tudíž nutno hodnotit kladně. PS: Preisse je ve filmu hodně, ale Matáska mohlo být rozhodně víc.(5.2.2019)

 • rigby
  **

  Předchozí příběhy se mi docela líbily, tak jsem si nemohl nechat ujít ani další pokračování. Nicméně úvodní film mě vůbec nenadchl. Obyčejná televizní detektivka, ve které nic zvláštního k vidění není. Herecké výkony jsou standartně na výborné úrovni, ale to se dá od zkušených matadorů očekávat. Chybí ale něco navíc, aby se celek povznesl nad šedivější stupínek průměru.(30.1.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
►VĨV3Ķ◄ | Truecaller full cracked apk | Sirius the Jaeger