poster

Operace JAUU! (TV pořad)

 • Velká Británie

  Operation Ouch!

Rodinný

Velká Británie, 2012, 53x28 min

 • Esgalnor
  ****

  Takoví Bořiči mýtů, jen víc pro děti. Je to ale poutavé a rozhodně to zabaví i dospělé, asi jeden z těch nejlepších pořadů, na které na Déčku narazíte, neporovnatelné se zhovadilostmi jako jsou ty slaboduché animované seriály.(24.9.2017)

 • Master19
  ****

  Rovnou na věc, nic co se týká lidského těla tu není tabu. Dobré.(13.2.2019)

 • Tryskomyš
  *****

  Hodně zajímavé, jen určitě ne moc pro malé děti, i když pořad vysílá program ČT :D. I já mám z toho někdy husí kůži. Není to pro slabší povahy.(13.3.2018)

 • Gemini
  ****

  Když se oprostíte od přehrávání hlavních protagonistů (s typickým britským příjmením van Tulleken:)), jde o velmi slušný edutainment, přinášející osvětu v oboru lidského těla, ale hlavně urgentní medicíny (čti: záchranná služba a pohotovost) a mírné reklamy na britský zdravotnický systém:) Je ale pravda, že díky tomu, že nic nezastírá a předvádí "in natura" (včetně experimentů na vlastních tělech protagonistů - a to si občas střihnou i třeba EM pulzy do mozku, aby demonstrovali narušení koordinace svalů a nervů v důsledku některých onemocnění nebo zranění;)), je Operace JAUU! pořad pro odrostlejší děti se silnějším žaludkem (což platí i pro dospělé). V každém díle je zaznamenaný nějaký případ dětského úrazu (nebo "úrazu") jako zlomená ruka při hraní na hřišti nebo kamínek zastrčený do ucha, a kamera je doslova u všeho - včetně operativního fixování zlomeniny dráty. Rozhodně jde o dobře odvedenou práci. Za mě 80%.(10.2.2019)

 • lubospoti
  ***

  Občas trochu přepísklý projev protagonistů, ale jinak je to opravdu vzdělávání populární formou v tom nejlepším smyslu slova.(23.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Idol Memories | PicsArt Photo Studio Collage premium | فيلم Wee Dragons 2018 مترجم 2018 HD IMDB 2.4 فيلم Wee Dragons 2018 مترجم كرتون Wee Dragons 2018 مشاهدة وتحميل فيلم الانيميشن Wee Dragons 2018 مترجم بجوده عالية مشاهدة فيلم Wee Dragons مترجم اون لاين...