poster

Dokonalá loupež

 • Česko

  Doupě zločinu

 • USA

  Den of Thieves

 • Slovensko

  Dokonalá lúpež

 • Velká Británie

  Den of Thieves

 • Austrálie

  Den of Thieves

 • Nový Zéland

  Den of Thieves

Akční / Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2018, 140 min (SE: 148 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Necrotongue
  **

  Absolutně neoriginální film s velmi slušnou akcí a s nesnesitelně namachrovaným Gerardem Butlerem, jehož "Big Nick" O´Brian si ve chvílích, kdy zrovna nepronáší děsně chlapské hlášky, nebo děsně chlapsky negestikuluje, vyrábí žvýkačky z přebytečného testosteronu. To, že příběh není zrovna originální, bych v klidu vydýchal, problém jsem měl spíše s tím, že mi tvůrci neumožnili, abych si vytvořil jakýkoli vztah k jednotlivým postavám. Jejich osudy mi tak byly víceméně ukradené, a tím pádem jsem nemohl pocítit žádné napětí. A akční film bez napětí, to na mě prostě nefunguje.(24.6.2018)

 • Gilmour93
  ***

  Tyhle vzkazky o pomalovaných macho borcích na obou stranách zákona, co nemají bicepsy, ale přímo tricepsy, mám upřímně rád, takže jsem byl v klidu a Gudegastovi dlouho odpouštěl to neobratné kráčení v precizně vyšlapaných losangeleských stopách Manna a Ayera (povrchně vykreslené charaktery, nakousnutá rodinná pozadí šumící do ztracena, loupež počítající s předpokladem, že všechny Murphyho zákony odjely na dovolenou). Když však přišel čas na „Donnieho parťáky“ (v originále Fräulein´s Football Eleven), přestal jsem být tranquillo..(24.4.2018)

 • vurhor
  ***

  Docela suchý, utahaný, ale i celkem dobře natočený krimi thriller, který si hodně bere inspiraci z Mannova Nelítostného souboje. Tedy příběh dvou drsných charismatických protivníků, jeden na straně zákona, druhý na straně zločinu, kteří jsi tak nějak jdou po krku. Butler v roli alfa poldy umí. Nicméně ani on nemůže filmu zažehnout tu výjimečnou jiskru, díky které byl Mannův snímek tak skvělý. Nechci říct, že by to byl špatný film, protože není. Natočený je pěkně, má atmosféru, plus ty postavy tam jsou docela kvalitní, ale je to strašně zbytečně natahované, ne příliš vtahující, plus autoři se pokusili o jeden plot twist, nad kterým jsem jen nadzvedl obočí. Celkově se mi to líbilo, jen mě to zanechalo hodně chladným. Marný platný. Lepší 3*(14.9.2018)

 • PROCESOR
  ***

  Líbí se mi ústřední myšlenka filmu a to, že v hospodě se vykecá strašně moc. A pokud není barman nedoslýchavý, nebo úplně blbý, tak si může solidně vydělat. Komisař je samozřejmě zase zkrachovalej a i když má hezký dcery a pěknou ženu, tak stejně chrápe s děvkami, což se mu vymstí. Nicméně v práci je nepostradatelnej a i když jde do křížku s bývalými marináky, co mají za sebou několik misí, tak jim v přestřelce stačí i když na rozdíl od nich, jen chlastal a proháněl společnice. A nevadí mu ani ten pivní mozol a plíce nasr*** z cigár. Prostě klasickej zkrachovalej komisař bez kterého to nepůjde a nikdo vlastně neví proč. Stát si vycvičí elitní vojáky a ty potom, když se nemůžou zařadit zpátky do společnosti začnou přepadávat banky. Ještě, že tam maj v záloze ty zoufalý komisaře, kteří se jim můžou směle postavit a ani SWAT k tomu nepotřebují. Tak teď sem vám vysvětlil naprosto přesně proč sem film poslal do průměru. Už mě ty klišé nebaví aspoň jednou za čas bych chtěl vidět film, který je aspoň trochu reálný.(27.6.2018)

 • InJo
  ***

  Rozhodně dobrá žánrovka. A Gudegastovi vlastně docela (dost) závidím. Ne to, že by byl bůhvíjak skvělý a nápaditý filmař, ale fakt, že dostal příležitost natočit film přesně v duchu svých oblíbených krimi klasik (ikonický Nelítostný souboj z toho trčí na všechny strany). Ještě důležitější však je, že jim svou variací/poctou neudělal žádnou ostudu. Jeho vlastní přínos subžánru drsných policajtsko-zlodějských kriminálek je sice minimální (žádný osobitý rukopis, originální ozvláštnění dějové struktury či výjimečná scéna), ale i při pouhém napodobování/kopírování ustál tohle nemalé sousto po všech stránkách se ctí (film drží pohromadě, má konzistentní atmosféru, příjemné tempo vyprávění, solidní herce, dobře natočenou akci atd.). Podle mě na sebe může být docela hrdý - já bych na jeho místě rozhodně byl... 70 %(6.1.2019)

 • - Film nemusí být celý dle skutečných událostí, ale obsahuje prvky z četných pravdivých příběhů, které Gudegast slyšel nebo prožil. (griph)

 • - „Big Nick“ (Gerard Butler) má jako služební zbraň pistoli Smith & Wesson M&P 2.0, která se poprvé objevila na plátnech právě v tomto filmu. Jako taktickou zbraň má útočnou pušku FN SCAR-L a pistoli FN FNX Tactical 45 s kolimátorem C-MORE STS red dot sight. (Maulincio)

 • - Původně měl mít film kolem 160 minut a měl představovat jiný konec. (Stoka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Torrent sites | Eagles Farewell Tour Live from Melbourne (2005) 1080p BluRay x265 HEVC DTS-SARTR... | Beelzebub