Nastala chyba při přehrávání videa.
 • radaza
  ***

  Pro mě velké zklamání. Film, který neví, čím chce být. Dramatem? Gangsterkou? Navíc trpí současnou nemocí mnoha filmů, chybí střih, je zbytečně dlouhý. Autoři to chtějí moc říct, film se rozpadá a diváci ztrácí pozornost. A nelogičností a oslích můstků scénáře je tolik, že ani všechny nevzpomenu- hlavní hrdinka ví, že je její manžel živý, ale doveze peníze do jeho dílny a překvápko, on na ní čeká. Vdova hraná Elizabeth Debicki se tváří udiveně, když jí muž , se kterým se seznámila na seznamce (erotické nebo zlatokopkové), řekne, že ji nechce jako manželku. Žena, ke které se obratně vnutí na výstavě zbraní , jí koupí na obranu ! 3 Glocky. Postava, kterou hraje Neeson, velmi "překvapivě" není po začátku mrtvá. Rodina, kde se mladý zabije v luxusním sporťáku, nevlastní ani byt, v kterém žije. Postava, kterou hraje Cynthia Erivo se nelogicky objeví v ději a co by nikdo nečekal, stane se 4. členkou gangu. Protože v USA se stačí na potkání zeptat a každý je připraven přepadat a loupit. Linka mrtvého syna má zřejmě zdůvodnit odcizení manželů, protože tradiční "našel si jinou babu" zřejmě nestačí. McQueen by si měl příště ujasnit, co chce vlastně točit a pokud možno to vtlačit pod 100 minut, ušetří si fůru zbytečných problémů, zvlášť když děj nebude trvat 12 let, ale měsíc.(30.11.2018)

 • castor
  ***

  Rodák z Londýna Steve McQueen si udělal jméno minimalistickým Hladem i následným Studem, který nabídl pohled na všudypřítomné vyprázdněné životy. Dramatem 12 let v řetězech se pak ovšem stal tak trochu děvkou továrny na sny. Teď zklamal podruhé. Místy opravdu hodně. Vdově po šéfovi gangu jde totiž v prohnilém Chicagu o kejhák, ten ji nicméně nechal návod, jak se problémů zbavit. Vrátit balík peněz a pomoci nejen sobě do nové kapitoly života. Špinavou práci nevykoná sama, žádnou expertkou z oboru se ovšem nestane ani ona, ani další truchlící dámy. A je jedno, jestli jsou dvě nebo čtyři. Prostě to nefunguje a o nějakém zajímavém vývoji postav nemůže být řeč. Občas si sice rýpneme do současné nálady v USA, ale ani tady to není na nějaké oslavy. Jede se na jistotu, zvraty a překvapení spíš ruší. Příjemných (syrových, temných) momentů, které se vymykají, je zoufale málo (třeba ten s vozíčkářem). Prostě pár ztrápených záběrů na ovdovělé hrdinky, absolutně nulové emoce a vztahy mezi nimi a vzápětí pár milionů v taškách po snadné loupeži. Něco je špatně!!(2.2.2019)

 • mzss1
  ***

  (50%) WIDOWS je takový netypický, táhlý film, který asi nesedne každému. Já si ho pustil náhodně, možná i kvůli známému hereckému obsazení. ½ filmu mě absolutně nebavila, nuda k prasknutí. A už vůbec mi přišla zbytečná linie ohledně toho ucházejícího starosty Farrella. Jenže druhá půlka filmu mě alespoň už trochu vtáhla do děje. Odhodlané ženské trio vdov bylo pěkně zahrané, především ke konci jsem začínal být téměř nadšen + to mělo zajímavou pointu. Je škoda, že to bylo celé natočeno takovým nudným způsobem. Z herců mě nejvíc bavila Viola Davis, pak ještě Liam Neeson, který se tu párkrát objevil. Daniel Kuluuya mě zde docela rozesmíval – ty jeho brutální výpady (zabíjení a mučení) – to nemělo chybu. :D Michelle Rodriguez zde byla dost nevýrazná, stejně jako malé a zbytečné cameo J.Bernthala. Hudba od Zimmera byla též slabá, ale mělo to pár světlých chvil. Takže s vypětím všech sil dávám slabé 3*.(1.2.2019)

 • Morien
  ****

  -"I always said he should burn in hell. But, hey, Chicago'll do." Zhruba celou první hodinu jsem si říkala "panebože, ten McQueen se už úplně zbláznil". Zhruba celou druhou hodinu jsem si říkala "yeah, girl, go get it, shoot that loathsome son of bitch!" Ve filmu se více či méně mihla velká spousta nádherných lidí, pozice nejkrásnějších u mě tentokrát vybojovali Cynthia Erivo a Jon Michael Hill.(7.2.2019)

 • T2
  ***

  Rozpočet $42miliónovTržby USA $42,366,843Tržby Celosvetovo $75,688,155Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Tak toto už Steve McQueen, tak dobre nezvládol. Hromada známych tvári a využitie tak na polovičku. Dejovo to až tak nefunguje, príbeh škrípe, neberie tak ako by mal a herci sú taký ledajaký. Hlavne spojenie Viola Davis a Liam Neeson dosť od veci, úplne mimózne. /55%/(3.2.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sonntag 03.02.2019 03:45 | Voir toutes les Séries | Der weisse Äthiopier (2015)