poster

Hold the Dark

 • Kanada

  Hold the Dark

Thriller / Drama / Mysteriózní / Dobrodružný

USA, 2018, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Caminzind
  **

  Po předchozích dvou snímcích Jeremyho Saulniera jsem se utvrdil v přesvědčení, že tomuto filmaři chybí k dokonalosti pouze kvalitní látka. Neznám sice Giraldiho literární předlohu, a nemohu tudíž posoudit její kvalitu, nicméně po tomto díle musím konstatovat jisté procitnutí. Tedy, že Saulnier pravděpodobně na víc nemá. Nechat nás půl hodiny koukat na indiána, jak zbůhdarma kdesi na Aljašce kosí kulometem měšťáky, zůstane asi na dlouho jeho vrcholnou uměleckou exhibicí. Jestli vážně dostal na starost 3. sérii True Detective, tak už teď jsem zklamaný. Saulnier netočí špatné snímky. Problém je, že netočí ani ty dobré. 🎬 51%(1.10.2018)

 • agentmiky
  ***

  Asi jsem čekal perfektní podívanou z amerického zasněženého severu, jako tomu bylo v případě Wind River, ale Hold The Dark úplně nedostál mému očekávání. Což o to, ta krajina se dostavila, a každý divák musí přiznat, že sníh v rámci detektivek jde s atmosférou ruku v ruce, tady bych ani film nemohl nijak hanit. Herci taktéž zahráli úctyhodně, překvapil místní policista James Badge Dale. Jenže ten příběh a samotná zápletka tomu prostě a jednoduše moc nepomohly, čekal jsem něco promakanějšího, přesvědčivějšího. Takto dostanete mix, kde dojde na nespokojené obyvatele, nějakou tu mystologii tamějších lidí a pár vražd. V konečném součtu to ale vůbec nespojily, tudíž film skončil náhle, a hlavně otevřeně (to naštvalo nejvíc ze všeho). Pár scén, kde se s brutalitou rozhodně nešetřilo, film vyhodilo z průměrných šedavých vod (luxusní přestřelka M60 vs sbor policistů se tak často ve filmech nevidí), ale mělo to potenciál stát se brilantní žánrovkou. Za mě dávám 65 %(4.11.2018)

 • DwayneJohnson
  ****

  Silně chlapská záležitost, která má s filmem Wind Rover společný jen ten sníh. Není to úplně bezchybné, možná jsem úplně všechno nepochytil, ale ten pocit, co po skončení filmu mám, ten je cajk. Od Saulniera první film, který se chystám co nejdřív okotit. Green Room už se mi válí na disku docela dost dlouho.(2.10.2018)

 • castor
  ***

  Chlapácká záležitost, kterou bych ale s Wind River nesrovnával.. Ano, pár prvků je podobných, nicméně Taylor Sheridan to celé uchopil podstatně sebevědoměji a jistěji. Ticho, sníh, beznaděj. A stupňující se napětí, které hrozně chce zalézt pod nehty. Celoživotní „pozorovatel a obdivovatel“ vlků má vysledovat ostatky chlapce, kterého měly tyhle šelmy odvléct od domova. Brzy ale zjistí, že je všechno krapet jinak. Výsledkem je velmi pomalé tempo a poměrně netradiční mix žánrů. První housle hrají atmosféra a melancholie, párkrát jsem každopádně kroutil hlavou a nechápal, co tím chtějí tvůrci říct. Likvidace obléhajících policistů každopádně velmi solidní.(3.10.2018)

 • misterz
  ***

  Cítim sa oklamaný, takéto niečo sa veru Netflixu často nestáva. Celý čas som sedel ako nažhavený a hladný po nejakých odpovediach celého toho krimi mysteriózneho príbehu, ktorý bol veľmi dobre naštartovaný, užíval som si perfektnú mrazivú atmosféru kde hrala prvé husle monštruózna hudba, krásny vizuál, nádherné exteriéry, aby som potom v závere nedostal odpoveď vlastne na nič. Čo to bolo? Fakt neviem. Škoda, že sa nešlo do väčšej hĺbky čo sa týka tej vlčej legendy a hlavne s nejakým cieleným významom. Ale na lepší priemer to stačí, technická stránka je šmakózna. 65/100(1.10.2018)

 • - Natáčanie filmu trvalo 61 dní a natáčalo sa v Kanade v meste Calgary a Lethbridge, taktiež v štúdiu JR Studio v Calgary, ale aj v Maroku. (Astonko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
The Seven Deadly Sins | Christine D'clario mp3 | Skyscraper ( Hindi )