poster

Cloak & Dagger (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Drama

USA, 2018 - 2019, 14 h 22 min (Minutáž: 40–49 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Filip.Kazi
  ****

  Na to,jak se to zoufale pomalu a nudně rozjíždělo,tak se to od poloviny série stalo poměrně zajímavým a zábavným seriálem.Když se přežije ten začátek,kde pomalu objevují své schopnosti a sebe vzájemně,tak pak se to začne slušně vyvíjet.Nějaké to propojení s jinými událostmi v seriálech.To jejich občasné hloupé chování a rozhodnutí....a pak to najednou chtějí všechno napravit.Oproti jiným Marvel seriálům je to poklidné s občasným akčnějším momentem.Postavy jsou vesměs sympatické a v pohodě.*S01-75%(8.8.2018)

 • Gogo333
  ****

  Hlavní duo mi hodně sedlo. I když se může zdát, že díky nim půjde o seriál pro mladší publikum, tak to není pravda. Zabírají se zde dospělími věcmi a násilí tu je častý jev. Určitě potěší, že nejde o klasický superhero seriál, ale postavy se svoje schopnosti spíše snaží ovládat a používat pro sebe a svoji odplatu. Závěr byl teda trochu slabší, ale s další sérii určitě budu pokračovat. Nakonec mi to sedlo víc než Runaways.(7.10.2018)

 • iXtr3m3
  **

  Rovnaké sklamanie ako pri Runaways. Marvel až moc chce preraziť na poli seriálov, podobne ako DC na poli blockbusterov v kinách a rovnako, ako pri skratkovitej ceste padá na hubu DC pri filmoch (ja to síce tak necítim, ale čísla im nepomáhajú), tak Marvel začína padať na poli seriálov. Vlastne aj Netflixovská séria má čo najviac ponúknuť primárne len pri Daredevilovi a Punisherovi, možno trošku aj pri Lukovi Cageovi, ostatní sú do počtu.(21.9.2018)

 • SonGokussj
  **

  Hmm, malinko nechápu ty 4*. Že bych byl moc přísný? Nezdá se mi. Abstraktní, nevyvážené, až moc nábožensky založené a hlavně nonstop ubrečené, vzlykající, nenávistné, doslova jsem se od začátku do konce první série necítil dobře, nudil jsem se, necítil jsem žádné "jeeej, jak to asi tak skončí? Co se s nimi stane??"... Velmi slabé. Tak slabé, že věřím v otočení o 180° druhé série, která bude lepší, ať chce nebo ne. Toto byla nuda. Jing-Jang bleh 40 %(22.1.2019)

 • Kothy
  ***

  Je tu nový Marvel seriál od ABC. Nese se to dost v náctileté náladě. Zřejmě nepůjde o nic převratného. Dvě děti jako malé získají po nehodě schopnosti. Ty se projeví až tehdy, když se po letech potkají. Každý mají v životě své problémy a sví schopnosti příliš neumí ovládat. Moc mě to nebaví, končím... "Ty jsi ten kluk z pláže."(17.10.2018)

 • - V epizóde If It Ain't Rough, It Ain't Right (2018) seriálu Luke Cage (od r. 2016) bola spomenutá postava Brigid O'Reilly (Emma Lahana), že sa nedávno presťahovala do New Orleans. (Vyhnalik)

 • - V epizodě je odkaz na seriál Luke Cage (od r. 2016), konkrétně když detektiv O'Reilly (Emma Lahana) zmíní svoji kolegyni z New Yorku, Misty Knight, detektiva z Luka Cage. (DeLeTeCZ)

 • - Jedná se již o jedenáctý seriál z Marvel Cinematic Universe (MCU). (Adasin)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Fab Samperi - Moonshine Crossroads (2018) MP3 | Josh der Kopfgeldjger (0) | Nanatsu no Taizai 297