poster

Mamma Mia! Here We Go Again

 • USA

  Mamma Mia! Here We Go Again

 • Austrálie

  Mamma Mia! Here We Go Again

 • Nový Zéland

  Mamma Mia! Here We Go Again

 • Velká Británie

  Mamma Mia! Here We Go Again

Muzikál / Romantický / Komedie

USA, 2018, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FilmFan24
  ****

  Na konci filmu celé kino tleskalo...a moc. Stačí? Zatímco původní Mamma Mia! byla ztřeštěná letní zábava, pokračování po deseti letech se nese ve vážnějším tónu. Pěkné propojení minula a přítomna za pomoci scénaristy Richarda Curtise a samozřejmě báječných songů jaké měla na svědomí ABBA. No a závěr se všemi zúčastněnými...paráda.(18.7.2018)

 • sidonka
  **

  Na ty třpytky, žárovičky, hotýlky, vodní vlnky a překrásné přírodní prostředí (nedivím se, že se v Řecku hlavní hrdince tolik líbilo), se překrásně vizuálně koukalo. Jinak je to příšerný nereálný kýč se slabým dějem. Neustálé odkazy k "úžasné, adorované" mamce Meryl mi vadily, tuto herečku nemám v oblibě a čeho je moc, toho je příliš. Ale což. Je to muzikál a kdo od tohoto kousku čekal kdo ví co, ať se nediví, že bude za svojí naivitu potrestán nestoprocentním zážitkem.:-) Navíc ona i jednička "Mamma Mia" nestála za moc, (skoro za nic),tak co čekat od pokračování...? Veliká škoda, že jsem to neviděla v kině, protože na to moře a hotýlek by se mi moc dobře koukalo ve 3D. Bohužel jsem na muzikál nestihla jít. Je to zkrátka příšerná blbost, ale pastva pro oči...!:-) No, třeba jednou k tomu pěknému moři dotočí dokonce i hezký film.(29.10.2018)

 • hous.enka
  ****

  Jasně, už to není jednička, ale pořád je to super letní komedie. Nejde ani tak o děj, ale o písničky. Což je samozřejmě trochu škoda, protože ve finále se film rozpadne na jednotlivé videoklipy. Ale Mamma Mia je moje srdcovka, takže jim to odpouštím. Mohlo tu být víc Meryl a míň Cher, ale na mě to pořád funguje jako magnet a klidně bych snesla i třetí díl.(4.1.2019)

 • malylada
  ***

  Bavil jsem se více než u prvního dílu. Flashbacky pěkně do příběhu zapadají a tvůrci si s choreografií dali více zaležet. Nic jsem od toho nečekal a dostal jsem příjemně zpívající postavy v klišovitém ději. Až na natahovaný závěr, propletající zbytečné scény, včetně nadbytečné Cher je dvojka za mě OK......5/10(27.7.2018)

 • monolog
  odpad!

  Tohle bylo peklo. Srovnání s prvním dílem se nelze vyhnout. Tohle nemělo vzniknout. Nuda. Nereálné, tupé. K smrti nudné. Bože, já už po tom výplachu ani nedokážu myslet. Opravdu jste si představovali, že Donna počala dceru takhle? Já spíš tak nějak tušil, že šlo o osudovou lásku. Že třeba vypadla z kláštera, kde vyrůstala bez rodičů a v prvotní euforii se zamilovala do prvního chlapa, kterého viděla, ale nechtěla se vázat. U druhého (otce) chtěla totéž, jen nezávazný flirt, ale pak mohla zjistit, že ho miluje víc a že s ním chce zůstat. Ten by jí mohl povídat o svém snu, kdy by opustil svůj oficiální život a žil by na ostrově někde v Řecku, kde by vedl malý rodinný hotýlek, ale že rodina mu to neumožní. Z jeho života by se vytratila poté, co by zjistila, že se jako dědic impéria musí oženit s dědičkou ze své vrstvy... Odjet pryč do toho jeho zamilovaného Řecka, aby aspoň symbolicky byla s ním. Mohla tam putovat s borcem na lodi na cestě kolem ostrovů a objevovat krásy těhotenského sexu... Ne že skončila studium na Oxfordu a vyrazila vedena šestým smyslem přímo do Řecka, tedy s malou zastávkou na pich s buznou v Paříži... Sorry, ale já fakt nemůžu bejt slušnej. Scénář tohoto paskvilu vznikl tak, že někdo 10 let seděl, koukal na použité anální kolíky a nepoužité (čti skoro neznámé a ne tak dobré) písničky od Abby a přemýšlel, jak je dát dohromady. Pak se na to skrz povolený svěrač vysral, okopíroval několik již použitých kondomů, které našel za třetiřadým pornokinem, připsal pár vět z telenovely Esmeralda a prodal to Gaymafii z Hollywoodu. V tomhle muzikálu nic nefunguje. Ty směšné figurky, které měly být její osudovou láskou? Ty na sílu napasované písničky? Postavy bez duše, bez uvěřitelných emocí, bez reálné motivace. Teď jsem viděl první hodinu. Už po první minutě jsem byl vyděšen. Teď řeším, jestli dokoukám zbytek. A teď koukám, dnes mám na ČSFD výročí 13 let... To to pěkně začíná... Další den. Tak jsme to dnes se ženou dokoukali a shodli se, že to je jedno z nejhorších pokračování, co jsme viděli. Cher a Fernando tomu jen nasadili korunu. Třetí díl může být o tom, jak v 1959 se seznámila babička, nasadili ji zadkem na mačetu a od té chvíle zpívá jaksi z prdele dutě... Ty vole, ale to už si ani nestáhnu... Poznámka: Cher musí být zakázáno zpívat. Použít jen pokud by na nás Zaútočil Mars. To bylo jak transsexuální kastrát.(1.12.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pavel Skrípal | Post graduate and professional help | Hunter X Hunter 331