poster

Záhada u půdy (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1981, 13 min

Režie:

Jaroslav Dudek

Scénář:

Nataša Krempová
 • kingik
  **

  Toho léta bylo takové vedro, až syrečky zapáchaly jako...jako...mrtvola. A ejhle, jedna taková "mrtvola" se povalovala u půdy, až se z ní vyklubal bodrý Václav Sloup. Určitě se nejedná o žádný scenáristický zázrak. Rodinka, co na mrtvého zavolá příslušníka s kriminalistickým týmem, není nijak zajímavá. Jistě, je znát, že byla pokrokového smýšlení, neb nepříjemný odér, co se od půdy linul, jí něco připomínal, jinak ničím nevynikala. Hašek, Hadrbolcová a Bech mohli být vzorem ostatním socialistickým okopům. A střelou ze zastávky trefili syreček. Pointa je typicky poplatná době, je možné, že toho roku nebyly k sehnání syrečky. Tudíž se po zjištění, co skrývala taška pana Kadlece za obsah, všichni protirežimně zaradovali. Rodina až do 89 měla přísun pálenky a syrečků, navíc získala kamaráda, který nepráská. Ano, povídka je natočena tak, že je uvěřitelná. Jenže její obsah už není tak velkolepý, abych hodnotil závratně. V podstatě poměrně zatuchlé syrečky. 4/10(2.8.2017)

 • tuntavala
  ***

  Olomoucke syrecky.(2.8.2017)

 • rakovnik
  **

  Největším problémem této povídky je, že v obsahu je prozrazeno opět téměř vše. Jediné, co nevíme, je zdroj zápachu. Bohužel, obsah jsem si přečetl předem, jinak bych se snad i bavil.(2.8.2017)

 • Marthos
  *

  Vyčpělé jako ty olomoucké syrečky. Nic zoufalejší se jen tak nevidí (3%).(26.8.2017)

 • LadyPupu
  **

  Když vidím v programu mnou dosud neviděný díl Bakalářů rozšíří se mi zorničky, tep se zvýší na maximum a jsem plna očekávání věcí nadcházejících... Jenže pak přijde nějaká takováhle blbost a je to v háji. Holt, z ho*na bič neupleteš, takže ani slušní herci nic víc z tak slaboučké zápletky vypotit nemohli.(2.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
4 years ago Kylah Renee – Girlfriend Lets BF Film Sex Tape | As Told By Ginger | Die Sklavin Isaura (0)