poster

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 40 min

 • NinonL
  ****

  Pořad hodnotím nadprůměrně hlavně kvůli sympatickému a inteligentnímu moderátorovi. Hosty v pořadu, který jsem viděla, byly shodou okolností dvě ženy - politička a herečka. Mluvily docela zajímavě a neměla jsem z nich negativní pocity (politiky a političky skutečně nemusím). Ringo Čech občas situaci vtipně okomentoval, pořad měl spád a dokonce i doprovodný orchestr se zpěvačkou byli fajn. Snad budou i další díly stejně zajímavé.(26.6.2018)

 • Potjoc
  odpad!

  Myslel jsem si, že to bude pohodový pořad se slavnými kulturními osobnostmi, oproti Tenkému ledu, kde říkali, jak tam budou ožehavá témata, takže jsem si to spustil. Ale už aspoň třikrát zmiňovali MeeToo, jaký jsou totalitní a jak se musí zneužívat ženy. To, že v americe už dávno deset let jsou ty podobné nálepky do úchylů, jak říkají o MeeToo, že se tam nesmí ženě dotknout ramena, že to je znásilnění. Nemluvě o registrech pedofilů, kde nálepkují ve stylu totality (močení na veřejnosti, sex mezi pubertálními lidmi, samotné odvlečení dítěte jiným než rodičem bez jakékoli sexuality - to vše jsou násilníci), neuznávání presumpci neviny u jednoho jediného druhu znásilnění. Ale lidé nadávají až na MeeToo, že je nálepkující. Proč? Protože jdou (aspoň ze začátku) proti skutečným beztrestným znásilněním?(29.11.2018)

 • VeronikaaH
  odpad!

  TV Barrandov (spíš "TV Zeman") směřuje s tímto pánem jen jedním jediným směrem a to po hlavě rovnou do prdele.. Ú-D-Ě-S-N-Ý, nejdřív jsem si říkala, kdo mu ten flek dohodil, a kde vůbec takovýho šaška vyhrabali?!? Ale pak jsem zjistila, že to Soukup celý koupil. Tenhle démon, pasující se do role moderátora se neumí vyjadřovat, není schopen dát pořadu nějaký rozumný koncept, podle kterýho by mohl frčet a už vůbec neumí moderovat. Viděla jsem jeden díl s Ovčáčkem a otázky typu "Nikdy jsem nemíchal kečup s tatarkou?", "Nikdy jsem neviděl film Bridget Jones?" nebo "Nikdy jsem se nekoupal nahý?" a podobný zoufale vyhnilý otázky mi fakt stačili. Navíc pan moderátor se pomalu u každýho druhýho slova zakoktával... fakt 'profík'. Sledovat jeho pořady je jedním z nejvyšších stupnů sebetrýznění. 😵(5.12.2017)

 • filmmovier
  odpad!

  Talk show. Talk to možná je, ale rozhodně ne show. Je to talk se spřízněnými dušemi Jaromíra Soukupa, které si zve proto, aby s nimi mohl debatovat o tématech, která mu jsou tak blízká. Jako tomu ostatně je i v ostatních jeho pořadech. Měl jsem to štěstí, že jsem viděl epizodu s Danou Morávkovou a musím uznat, že to ze začátku nebylo úplně nejhorší, vypadalo to na docela snesitelný rozhovor, kolem Soukupa (jako již tradičně) lítalo hejno much a neotravoval svět svými přiblblými názory. Pak tam začali rozebírat tragické zrušení tragicky nepovedených Sousedů, Jára se rozbrečel a v pláči pokračoval i nadále, kdy nakousl, že se mu všichni smějí, protože je prý špatný moderátor. Až se mi chtělo brečet taky. Bylo mi, chudáčka, skoro líto! 1%.(13.7.2018)

 • AloeB
  odpad!

  V prvních minutách jsem se skutečně smál. Soukupův strojený humor je tak špatný, až je dobrý. Později to bohužel začalo přecházet do pemamentního stavu bolesti. Pan Soukup nebude nejchytřejším člověkem, možná jsou hloupější než on (často jeho hosté) ale ne každý člověk dokáže vést monolog rovnající se intelektuálnímu masochismu, jak po stránce projevu, tak i obsahu.(1.11.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Assistir Sementes Podres Dublado Online HD | Download PDF | Fushigi na Somera-chan