Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pajky3
  ****

  Future Man je projekt, který vypadá správně uhozeně už od prvního okamžiku, kdy jsem se o něm dozvěděl. To bylo mimochodem video z Comic-conu, kde Seth Rogen zabil hlavní hvězdu Joshe Hutchersona. A pak přišel první trailer, který přesvědčil o tom, že by to mohla být sranda. Seth Rogen sice u seriálu působí jen jako režisér a nepodílel se na scénáři, ale tohle je přesně humor, který od něho čekáte. Takže pokud se vám nelíbí, doporučuji si seriál nepouštět a ušetřit čas. Já o sobě nebudu tvrdit, že jsem jeho velký fanda, ale jednou za čas si rád dopřeju něco odlišného a Future Man se rozhodně vymyká z davu. Obsazení je skvělé a i když má být hlavní hvězdou Josh Hutcherson, tak Eliza Coupe a speciálně Derek Wilson si to kradou pro sebe. Humor klouže po hranici trapnosti a vtipnosti, ale spousta vynikajících narážek mu pomáhá zůstat na té dobré straně. Jisté je, že tenhle humor není pro každého, a i když jsem se bavil, tak ho určitě s klidným svědomím nemůžu doporučit všem. Věřím však, že ten kdo si k tomu najde cestu se bude královsky bavit a smát se stejně jako já!(26.12.2017)

 • Malarkey
  ***

  Ten Seth Rogen je z tohohle seriálu cejtit na sto mílí. Voráchlej humor urážející aktuální konzum a zároveň odkazující na současnou popkulturu je a vždycky bude směřovat k němu. Nějak ale úplně nevím, jakožto fanoušek starej akčňáků, jestli z toho mám stříkat blahem a nebo to přijmout jako fakt. Odkazy na starý akční filmy jsou totiž sice fajn, ale v kontextu s úrovní vtipů ne nepodobnou s kresleným Buchty a klobásy, jsem měl co dělat, abych seriál kolikrát nevypnul. A rozhodně to není tím, že by mě to pohoršovalo, jako spíš tím, že nevím, jestli mi Sethovi vyhulený nápady přijdou vtipný. Sedmej díl je sice povinnost. Bejvák Jamese Camerona neměl chybu. Jinak to ale jede ve stejném režimu a já vlastně ani nevím, jestli jsem se bavil…nebo nebavil.(11.2.2019)

 • dragon94
  *****

  Jedna z nejlepších novinek roku 2017. Pro mě možná dokonce ta nejlepší. Tenhle seriál mi neskutečně sedl. Hlavně v první polovině je kadece vtipů, až neuvěřitelná. Ta druhá polovina je už sice trochu vlažnější, ale i přesto jsem se u každého dílu velmi bavil. Nejlepší postava jednoznačně Wolf, který dle mě prošel i tím nejlepším vývojem a vždy si dokázal zachovat svůj osobitý styl a kouzlo osobnosti. 5* 90% "Skippy‐di‐bop... Good enough."(13.1.2018)

 • Fr
  ****

  ,,JSI NAŠE JEDINÁ NADĚJE...“ /// Takže tady máme přesně takovou píčovinu, co se dala podle autorů a komentů očekávat. V dobrým – samozřejmě. Ujetá zábava a sci-fi pro pokročilý. S těma dvouma „neandrtálcema“ je vobčas solidní prdel (soráč no, tak lidi z budoucnosti… jenže voni nic neznaj… dyť víte, prostě Terminátor. - Jasně, je to starý…, ale to by ses divil, jak to ještě dneska na některý lidi funguje.) Děj nevodsejpá nějakým akčním směrem. Spíš se tady vykecává – na tom je to dost postavený. Takže ano – vobčas je to zbytečně dlouhý plácání se na jednom fleku. Ovšem i díky dýlce je to taková veselá záležitost. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Dělám si to nad avatarem. 2.) Straší mě robokaktus ve svěrači. 3.) Thx za titule Holesinska.M.; TroubledRyba; Malkivian. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ *(3.2.2019)

 • noriaki
  ****

  Future Man je trochu ambivalentní záležitost. Kombinuje zastydle pubertální fórky, konverzační humor, chytlavě napsané postavy a stovky odkazů na 80. a 90. léta. To první mi nesedlo vůbec, to druhé ano, to třetí moc a to čtvrté jak kdy. Seriál mi kupodivu přišel napínavější než vtipný. Chvilku se hledal, zhruba po třetím díle vynechal gore scény a přijal svůj osobitý styl. Zábavnost časem rostla a když zakolísala, podržely jí absurdní situace. Kupříkladu celá linie s posedlým detektivem Skarsgaardem je doslova lahůdková a není jediná. Díky nim se u mě hodnocení přehouplo přes průměr.(20.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Window VQALatest v. 3.0 04 February 2019 | Lion Pride | Auto: reserveonderdelen (1)