poster

Equalizer 2

 • USA

  The Equalizer 2

 • Slovensko

  Equalizer 2

 • Austrálie

  The Equalizer 2

 • Nový Zéland

  The Equalizer 2

 • Velká Británie

  The Equalizer 2

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2018, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Yoshitsune
  *****

  První Equalizer, byl jako staré samurajské filmy, samuraj - ronin, zlomený životem a plný bolesti, raději předstírá smrt a uklidí se do ústraní, než aby svoji přítomnosti, ohrožoval zbytek lidí na kterých mu záleží. Zatímco dvojka je sebepoznání a uvědomění, že když bude pomáhat lidem, tak bude užitečnější, než když neni vidět. Ano, i ve dvojce se dost jedou tyhle, poetické věci a Denzel čte hodně haiku a poezie, ale tohle filmu prospívá. Já (divák) si udělá lepší přehled, o tom jaký Robert McCall, byl a je. Ve film je dost mini příběhů, tak jako v jedničce, ale tady je na ně kladen větší důraz a mají svůj vlastní příběh a vyústění, celkově se jedná o velice silné mini příběhy, které by výborně fungovaly i bez toho hlavního. Hlavní příběh se točí okolo smrti, jednoho agenta a následně se to nabaluje aby to pak skončilo v bouři, v klidné bouři. Je super, že Denzel tady nepředvádí žádné akční veletoče, ty přenechá Pascalovi - který opět překvapuje, velká část akce se skládá ze chvatů, úderů a vynalézavosti jakou McCall projevuje a to hlavně ke konci. Akce je tu víc a má velice dobré tempo, které si drží od začátku až dokonce. Čím více lidem McCall pomůže, (chci trojku) tím víc je ohrozí a tohle se mu může v budoucnu vymstít.(18.8.2018)

 • bourec
  ****

  Trochu sem čekal,že už to tak pekelný jako jednička nebude.Slabší záporáci,jak v tý hlavní ose příběhu,tak i v těch minipříbězích,to nebyli soupeři hodný Denzela.Hudba už taky nebyla tak drtící,a finále mě k sedadlu nepřikovalo.Ale samozřejmě to jako thriller a samostatnej film funguje slušně.protože Fuqua je prostě už zkušenej borec.Zaplať****,že ho máme.80%.(15.8.2018)

 • choze
  ***

  Rozjezd, při kterém Denzel pořeší několik jednorázovek a zmlátí/zmrzačí/zlikviduje různé zlé typany je fajn, ale jeho hlavní mise je celkem nudná a zajímavější je vedlejší linie s mentorováním mladého umělce. Padouch-zrádce je z dálky jasný a finále ve větrné přímořské vísce má sice zajímavý setting, ale já ho odzíval.(8.11.2018)

 • tron
  **

  SPOILERY. „To si sa pomýlil. Vy idete do vojny so mnou.“ Atmosférou, dejom, ale v podstate i žánrom dosť razantný odklon od (výbornej) jednotky. To je teoreticky plus, pretože k tomu naozaj môžeme pristupovať ako k plnohodnotnej dvojke a nie ako k remaku, čo je fajn. Viac ma bavili scény, v ktorých Denzel pomáhal „svojej štvrti“, než špionážne akčné momenty, čo je dosť absurdný stav. Celé je to jedno veľké klišé, hlavný zlosyn je čitateľný od prvej scény a po vizuálnej stránke to napriek pár dobrým nápadom je oproti vymaznanej jednotke prekvapivo chudobné a nevábne, čo je čudné, lebo rozpočet nielenže nebol nižší, ale bol ešte o pár miliónov vyšší. Akcie je dosť a je OK, ale opäť – na prvý diel sa nechytá. To ani Denzel, na ktorom je predsa len vidieť, že už má napriek dobrej kondičke po šesťdesiatke. Príbeh ma vôbec nezaujímal, postavy nudné. Finále zaujímavo umiestnené do opusteného mestečka, ktoré ničí prírodný živel (niečo medzi Hadími očami, Sám doma a Skyfall), ale šokovalo ma, že proti hrdinovi nepostavili 50-členné zabijacke komando, ale štyroch (!) spotených týpkov. To ako vážne??? A v scenári sa ustavične zjavovalo niečo, čo ma vyrušovalo. Prečo ho nožom bodal spredu? Keď sedel za volantom, v pohode stačilo bodnúť zozadu, kedy sa nemohol brániť. Prečo si myslel, že Denzel jeho rodinu v aute neunesie resp. nezabije? Prečo mu vôbec preboha napadlo skúšať knižnicu? Kam sa podel gang? A prečo aj naďalej nestrieľal do kufra auta?? Sorry, proste zle.(14.11.2018)

 • Figusek
  ****

  Tak samozřejmě jednička a dvojka jsou dva veliký rozdíly... Je to v podstatě stejný jako každá dvojka plná velkýho očekávání po supr jedničce, viz třeba Wick, či 96 hodin atd... Už chybí ten moment překvapení... To jo, ale přeci jen je to jedna velká akční jízda plná nekompromisního McCalla! Já si nemůžu pomoct, ale stejně jak jsem psal u prvního Equalizera, vidím zde náznak a lehkou kopii 96ky... Rozdíl je asi jen v barvě kůže hlavního hrdiny, jinak Danzel je jistě nejchytřejší na světě, každýho poučuje a je vlastně nejlepší ze všech pod sluncem! Téměř jako Liam Neeson :) Né, v pohodě.. Já jsem spokojenej za supr akční film, kterej mě bavil po celou dobu! I když byl hlavní hajzl zřejmej už od začátku, pecka závěr v opuštěným městečku mi to vynahradil! 70%(8.12.2018)

 • - Pro Denzela Washingtona se jedná o vůbec první sequel, ve kterém si v životě zahrál. (Tomas_TM)

 • - Hodinky, ktoré vo filme nosí Robert McCall (Denzel Washington), sú Suunto Core All Black Military. (chesterko)

 • - Když McCall (Denzel Washington) přijíždí do opuštěného městečka na závěrečnou konfrontaci, je možné si všimnout, že nefunguje tachometr. (Guilemot)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
l3110 adjustment pro | 7 أيام شعبية | Samouraïs