Komentáře uživatelů k filmu (258)

 • maverick10
  **

  Chlap v podání ženy, která vypadá jako chlap, se snaží obléci silonky a chodit v podpadcích. Celé kino u toho řve smíchy. Smutný pohled. Já chci víc. Tohle je jen kousek nad fekálním humorem a za to dávám Polišenskou hvězdu navíc. Už ze zoufalství hledám slaboduché důvody za co ty hvězdy dát českému filmu. Šovinistický až sexistický námět, kde se přepírají klišé v rozdílnosti mezi ženským a mužským světem je slaboduché jako sestavit Kameňák z kameňáků.(29.9.2018)

 • Tetsuo
  odpad!

  Na to už fakt skoro není slov. Totální everyday patriarchy bullshit každou půlminutu. Polovina jakože vtipů pointovaná větami "To nemůžeš pochopit, protože jsi chlap/jsi ženská". ________ Svět, ve kterém v časopise Playboy nemají HR oddělení a na recepci může ze dne na den pracovat kdokoli, s kým ani nikdo nepodepsal smlouvu; film, kde se finální Noc talentů odehrává ve dne; svět, v němž majitel časopisu je větší šupák než vyhozený šéfredaktor; mediální prostředí, kde úplně neschopný blbec dostává novinářské ceny; fantasmagorie, v níž údajný feminista okouzluje ženy neustálým "mainsplainingem", což je přesně to, co by dělat neměl. __________ Film, co vypadá, jako by ho napsal Michal Viewegh po mrtvici (viz slavný sloupek, kdy se proměnil ve svou ženu a pak si sahal na prsa a do kalhotek), ale napsali ho Radka Třeštíková a Rudolf Havlík po opici nebo lobotomii. Ani Po čem ženy touží s Gibsonem nebyl žádný zázrak, ale aspoň nějak držel scenáristicky pohromadě. Tento film drží asi jako pochroumaná záda Jiřího Langmajera a má inteligenci Dominiky Myslivcové. ________ Chcete-li to ve zkratce: Je to podobná romantická komedie jako Mechanický pomeranč. Čiré utrpení.(19.9.2018)

 • Enšpígl
  ***

  Na tenhle film jsem šel v podstatě jen díky tomu, že mezi filmy na které jsem chtěl jít, bylo tak velké okno, že se mě v tomhle mrazu nechtělo bloumat ani po ulicích, ani po knajpách, takže jsem zaparkoval prdel i na tenhle biják a světe div se, byl jsem velmi příjemně překvapen. Nebylo to žádná křečovitá legranda za každou cenu, ale dobře napsaný vedlejší postavy, skvěle přihrávaly Karlovi i Karle, aby celá zápletka mohla vyniknout, nenuceně a uvolněně. Sara Sandeva docela kočka, Langoš má na podobný postavy patent, mluvím o té první části no a Anna na mě sice působí sympaticky, ale hrozně mě vadí její hlasový projev, na něm by měla zapracovat. Kéž bych se u všech našich komedií cítil tak v pohodě jako tady.(28.11.2018)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $4,114,000▐ Pre mňa až trošku nečakané prekvapenie, na tunajšie pomery urobiť remake amerického Po čom ženy túžia, no fúha. Konečne taká stráviteľnejšia komédia, aj keď Anna Polívková hneď na prvý pohľad moc pôvabu nepobrala ale do danej úlohy zapasovala. Fajn je aj Táňa Pauhofová, nekazí. /65%/(3.2.2019)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Po delší době opravdu příjemná komedie z Česka. Je to trošku na Americký způsob, ale od našinců to působí svěže. Anna Polívková jako nástupkyně svého otce na komediální scéně je solidní. Potěší i Jiří Langmajer, jen škoda, že v kratší roli a mužské oči láká atraktivní Táňa Pauhofová. Má to příjemné tempo, fungující humor i dobré herce, takže spokojenost. 75%(5.2.2019)

 • Pethushka
  ***

  Už jsem z toho věčného kritizování českého filmu, které kolem sebe neustále slyším, tak zmatená, že přestávám umět posoudit, co je, a co není dobrý film. Když si nebudu hrát na odborníka a budu hodnotit čistě na základě pocitů z filmu, vyjde mi, že jsem se pobavila, párkrát nad něčím protočila oči, párkrát se pořádně zasmála, a že se mi film jako celek vlastně líbil. Na druhou stranu mi přijde škoda, že když už někdo nakousl téma postavení žen ve společnosti, že nešel trošku dál, a nedal tomu i jinou hodnotu. Ale tyhle ambice film asi od začátku vůbec neměl. Vystačit si tak musíme s mírně křečovitým rozuzlením a koncem, který asi nikoho nepřekvapí. I tak je to ale dobrý filmový počin a Anička Polívková předvedla hodně slušný výkon. 3*(6.10.2018)

 • Djoker
  **

  Havlík se jevil jako slušný talent, ale slepenec buranských scének, který dal dohromady s Třeštíkovou, ho posílá zpátky do šedého průměru, jenž skutečně nikoho nezajímá. Fascinuje mě, že se u toho někdo skvěle bavil. Zábavné jsou možná tak nelogické pasáže, které ostentativně popírají realitu.(3.2.2019)

 • xxmartinxx
  odpad!

  Je mi fakt smutno, jak u nás vypadá rutina. Protože Po čem muži touží není film extrémní svým šovinismem a tupostí (vlastně je skoro bezpředmětné řešit šovinismus - postavy se jako svině chovají vždy vůči všem a vytýkat z toho zrovna tento typ špatnosti je skoro redundantní), protože jiné české komedie poslední doby zašly ještě dál. Špatný je tím, že je sám o sobě přesvědčený, že je "střední cestou" a ve skutečnosti je moudrý a pokrokový - představa, že si autoři myslí, že nastavují laťku, je k pláči.(25.9.2018)

 • Psema
  **

  Film o genderové normalizaci, který neumětelsky přechází mezi sexismem a šovinismem a zmůže se jenom na obehranou sbírku klišé vystavěnou na základě požadavků nekonečného zástupu product placementu. Logiku, návaznosti či alespoň snahu o vybudování funkčního filmového světa raději nehledat. Před vypíchnutím očí zachraňují Langoš s Polívkovou a metavtip o erotické inzerci Šteflové.(29.9.2018)

 • Sarkastic
  ***

  „Přitom vona je úplně jiná. Vona je tak pěkná, ty voči, ty nohy taky má…“ - „A ruce…“ Přesně jak jsem čekal, odpadová hodnocení jsou úplně mimo. Není to žádná pecka, ale ani průser. Nejdřív člověka sice trochu praští do očí nápadný product placement, hned jsem si vzpomněl na Krause („Si mi roztrh sako od Bandiho, ty homoději!“), ale nejsem typ diváka, který by z toho zvracel, spíš to nechtěně pobavilo. V úvodu to solidně táhne Langmajerovo šovinistické hovado, ale pak nastoupí Anička Polívková, která je suverénní a nádherně se tu vyblbla (těžko vypíchnout pár scén, ostatně jen ty artistické kousky na podpatcích musely dát zabrat, ale nejvíc mě asi rozesmála při triumfálním zvedání kola). Lepší vtípky střídají slabší, stejné je to s hereckými výkony, předvídatelnost asi též nikoho nepřekvapí. Konec a vůbec celá ta závěrečná proměna je kapánek sci-fi, ale nic, kvůli čemu bych si rval vlasy. Čistokrevný průměr, nic víc ani míň. „Prosím tě, dej už pokoj s těma tlusťoškama.“ - „Ale vždyť je to hezký, když je holka za co chytit.“ - „Jo, ale ne bagrem.“(17.2.2019)

 • Hunt
  *

  30% dokud je tam Langmajer, působí to dobře, od chvíle, kdy se přemění v Polivkovou je tu (bohužel) přehrávání, trapnost, často nelogicnost. Ztracené téma, ktere např. američané povedeně ztvárnili ve snímku Po čem ženy touží, domácí snimek si vystačí s lahvacema a karikaturama.(9.2.2019)

 • Ampi
  ****

  Za prvé nemám averzi proti českým filmům. Anna Polívková je mi sympatická, a v některých částech filmů se velmi podobá svému otci, což asi byl záměr. Ale dokáže zahrát i půvabnou dámu na úrovni. Matěj Hádek ji hraje dobrého parťáka. Táňa Pauhofová je elegantní. Jiří Langmajer tolik prostoru nemá, ale využije ho. Jeho postava je svá. Nápad filmů není originální ani nic speciálního, ale film jako celek pobaví, což je u komedie účel.(5.11.2018)

 • LiVentura
  ***

  AP ve skvělé formě, trochu dost asexual a lehce přehrávající, protože přeci hraje obhroublého chlapa, navíc Langmajera, který v ženském těle teprve "pochopí" ženy.?! :-)(30.1.2019)

 • SNCIS
  ****

  Obsahuje spoilery: "Vaše kniha Dívka mých snů-se stala hitem...O kom vlastně je?" Rudolf Havlík asi viděl Mezi námi děvčaty. Napadl ho námět o sexistovi, kterého čarodějnice promění v ženu. Uděláme z Langmajera ženskou, kterou bude Polívková. Jak lépe porozumět ženám, než že se jimi stát? Polívkové jsem toho chlapa skutečné věřil. Ona je tady taková mužatka. Celkově jde o milou českou komedie. - 70%.(4.2.2019)

 • mchnk
  **

  Stručně napsáno, dobře sehraný stupidní scénář. Vše bez diskuze drží v rukou Anča Polívková, která se toho jednoduše nebojí, svou ženskost na chvíli odloží v šatně, plně využívá svůj zděděný potenciál a rozesmává publikum od Aše po Brno. Film bez pochyby vypovídá o stavu, jenž panuje v českých kinosálech. Divák, který je natolik otrlý, že dokáže zkonzumovat a hlavně strávit Troškovy flaxy, si pochutná. Bude si lahodit, jak je to tentokrát vše šťavnaté a křupavé. Opačný druh diváka film buď vůbec neuvidí, nebo si jen povzdechne a utvrdí v tom, že čeští tvůrci jdou dál a opatrně po vyšlapané, komediální cestičce, jež sice postrádá důstojnost, nicméně vydělává...v horším případě dál vychovává české publikum. [Kino Citadela - Litvínov].(24.9.2018)

 • predators
  *****

  Jak nejsem velký fanoušek českých filmů, musím napsat, že u Po čem muži touží jsem se smál od začátku do konce. U komedií je důležité být dobře naladěn a to já byl, takže doporučuji. Polívková byla geniální!(11.10.2018)

 • cashflower
  ***

  Ak by nenastúpila Karla, tak neviem neviem, či by sa mi oči nekotúľali po podlahe až do konca snímku - v duchu mi nejedenkrát zaznelo slovné spojenie “úplná blbosť”. No Karla sa zjavila, ja si po chvíli hovorím, že celý to Bolek jeho grimasami, gestikuláciou, výzorom, charakterovo a vtipom (ok, bez dodatočného impactu osobnosti alkoholom v prejave) - a ono, je to jeho dcéra (nejak som ju predtým moc neregistroval, respektíve úplne zabudol). Teda film pre mňa zachránený, Anna Polívková zahrala na svoju rolu výtečne a v konečnej fáze aj celý tento komediálny počin dosiahol u mňa ako také uspokojenie. Pozornosť si zaslúži aj šarmantná Táňa Pauhofová, ktorá sem veľmi dobre zapadla (zaradil som si ju ako druhú najvýraznejšiu postavu). ..--55%--..(6.2.2019)

 • Vančura
  *

  Co taky čekat od filmu, v němž hraje Dominika Myslivcová a pod jehož scénářem je podepsaná Radka Třeštíková... ten film je scenáristická ubohost, která je trapná, nevtipná a místy vyloženě dementní (kritika Kamila Fily je zcela trefná a ztotožňuji se s ní). Film je navíc příšerně prolezlý otravným product placementem a některé herecké výkony jsou megatrapas (Navrátil s Konvalinkovou jako majitelé Playboye, haha, tak určitě). Ten film je čistá komerční sračka, která je dokonale odtržená od reality (autoři evidentně v životě v žádné redakci nebyli) a která mě irituje tím, jak uráží mou inteligenci (nechápu lidi, kteří tvrdí, že u komedie nejde pitvat nelogičnosti, protože nevím, proč bych měl u nějakého filmu vypínat mozek jen proto, že spadá do nějakého žánru - ty nelogičnosti tam jsou kvůli neschopnosti autorů scenáře, ne kvůli tomu, že jde o komedii!). Táňa Pauhofová je zde ovšem vrcholně atraktivní (zatím asi nejvíc z filmů, co jsem s ní viděl) a rovněž Sara Sandeva má něco do sebe, byť s herectvím už to žádná sláva není (o hraní na kytaru nemluvě), takže se to nakonec dalo přežít, byť jsem u toho dost trpěl.(13.2.2019)

 • eileen
  ****

  Člověk tady nesmí přemýšlet nad uvěřitelností příběhu, je to střeštěné, ale je to vcelku zábavné, Jiří Langmajer ve své nejtradičnější roli, tedy aspoň v té první půlce, Anna Polívková se pro roli "mužatky" narodila, to jí fakt sedne a zahrála to skvěle. Praštěný ale zábavný.(2.10.2018)

 • Ivoshek
  **

  Je to takový slabší průměr. Na jedne straně se docela povedly vtípky hned na začátku filmu. Na druhou ale film vlastně jen jede na moderní vlně kritiky chlapů a je strašlivě schematický a předvídatelný. Podotýkám, že Langmajer i Polívková (ona vypadá úplně jak Bolek, úplně...) umí hrát a dobře se na ně kouká. Jenže co s tím, když scénář od Radky Třeštíkové je prostě hloupej.(4.2.2019)

 • Flego
  ***

  Oddychovka bez akejkoľvek ambície ponúknuť divákovi aj niečo viac. Dej je postavený na komike Anny Polívkovej a treba uznať, že jej pohybové nadanie a grimasy, tak dobre odpozorované od otca, dokázali utiahnuť celý film.(13.2.2019)

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Adobe Muse CC | Education and Good Thing - 477 Words | Kittipong Khamsat