Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dejww
  **

  Film doprovází poměrně velké všeobecné nadšení a podpora. Konceptuální se jedná o zajímavý projekt a slibuje interaktivně reflektovat politickou situaci. Těží ze základny fanoušků seriálu, který toto zadání plní poměrně obstojně. Všechno tedy na papíře vypadá tak nadějně. Co by se mohlo pokazit? Některým už to možná došlo. Pokazilo se to. Rozhodně jsem nedostal to, co jsem očekával. Začněme u slíbené satiry a interaktivity s probíhající prezidentskou volbou. Tento bod, který byl z mého pohledu pomyslnou vlajkovou lodí vitrínou celého projektu jaksi chyběl. Jeho absenci opravdu nenapraví Tonda nadávající jak dlaždič všemu a všem o kolo. To je vlastně všechno. Nic jiného. Jediné trochu zajímavé, jsou opravdu sporadické vstupy osobností současné politiky do filmu. Což bude s odstupem času také nezajímavé jelikož si na ně nikdo už nevzpomene.(2.6.2018)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Nejsem sice nějakým milovníkem politiky a o českou vládu se příliš nezajímám, tedy jisté narážky mi nic neříkaly, ale Marek Daniel mi přišel být hodně vtipný především v první půlce a občas jsem si vzpomenul na Bohoušové Dědictví. Na české poměry netradiční film, který svým drsným humorem dokáže pobavit. Špaček mě rozsekal!. 75%(12.4.2018)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Co si budeme vykládat, nadhodnocuji. Takový spád, jako má většina epizod seriálu, film prostě jako celek nemá, ale přeci jen, ten nápad, udělat dloooooouhý díl o celých prezidentských volbách. Ten nápad odlehčit zklamaným voličům (a že zklamáno je vysoké procento voličů a to i z těch, jejichž kandidát byl nakonec vítězem), nemluvě o trpělivosti při číhání na politiky, odvaze je oslovit, odvaze mnohých protagonistů se ve filmu objevit, překvapivém smyslu pro humor u některých z nich k takové prezentaci (a až patologickému populismu u jiných, kterému se divák vděčně zasměje rovněž), jsou fajn. Zkrátka snaha pobavit ve vší té bídě na tak závažné téma se ocenit musí.(11.4.2018)

 • InJo
  ***

  Od Prezidenta Blaníka samozřejmě nelze čekat nadčasovou, obecně platnou politickou satiru (něco takového vzhledem k okolnostem vzniku snad ani nešlo vytvořit) - je to ryze aktuální a hlavně lokální záležitost, která s přibývajícími roky velmi pravděpodobně bude působit méně a méně vtipně... Nicméně, takhle dobře jsem se u české komedie hodně dlouho nepobavil (což ale není ani tak pochvala filmu, jako spíš postesk nad tuzemskou komediální tvorbou posledních let). Vtipných a zábavných scén a narážek je tam opravdu hodně, těch lehce trapných a "přes čáru" (močení z pódia) je naštěstí zanedbatelné množství. Z lásky k Tondovi dávám téhle celovečerní epizodě kultovního seriálu 7 pravdoláskařských lobbistů z 10. ;-) Btw to, že vyzobaná slunečnice, notorička a volička Zemana Mirka Spáčilová dává 30 %, je pro ten film vlastně pochvala...(3.2.2018)

 • Vodnářka
  ***

  Ač jsem velkým fanouškem seriálu, tento film pro mě takovým zážitkem nebyl... Přitom potenciál měl obrovský, ať už tématem a nebo jen tím, že jde o Tondu a tým výborných tvůrců. A právě o to jde, o ten nevyužitý potenciál, který se smrsknul pouze na pár vtipných scének (zapojení Ivana Bartoše do "osobního života" hlavních představitelů je geniální!), bez úderně trefné kritiky, kterou nabízí seriál a kterou by s o něco větší snahou nemuselo být tak těžké přenést i na plátna kin.(15.4.2018)

 • - Původní záměr tvůrců filmu byl, aby Antonín Blaník (Marek Daniel, který by se úředně přejmenoval) skutečně na presidenta kandidoval, ale nakonec to Daniel kvůli své povaze nerváka odmítl. (JoranProvenzano)

 • - Scéna s Andrejem Babišem je čistou improvisací, tvůrci filmu o jeho přítomnosti předem nevěděli. (JoranProvenzano)

 • - Při brněnské slavnostní premiéře bylo jako občerstvení pro diváky připraveno na 350 panáků Becherovky. (KoudyTheAlko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Truecaller Pro APK Premium | (同人CG集) [Fの部屋 (handa)] あるエルフさんとスライムさん。.zip | How to Get Away with Murder S05E11 iNTERNAL 720p WEB h264-BAMBOOZLE [eztv]