poster

Reprisal

 • Nový Zéland

  Reprisal

Akční

USA, 2018, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mzss1
  ***

  (50%) Klasické akční béčko nové doby. Sice nic světoborného, ale taky nic extra strašného. Grillo jako hlavní hrdina mi ze začátku trochu vadil, ale pak jsem si na něj zvykl. Willis zde byl strašně nevýrazný až zbytečný, ale aspoň si ke konci trochu zastřílel. Děj je jednoduchý, atmosféra je ale docela solidní. Vcelku je to napínavé, postupem času snímek nabírá obrátky. Najde se tu pár dobrých přestřelek. Přesto se zde objeví nějaká ta hloupost. Celkově je to tak půl na půl – čistý průměr. Jako jednohubka to zlé nebylo. Víckrát si to ale nepustím.(20.9.2018)

 • DEXTER099
  **

  Akční béčko od režiséra co natočil Backtrace se Slyem mi sedlo nějak tak podobně.Akce je tu průměrná,děj ucházející ,ale za mě tu má málo prostoru Bruce Willis,neříkám,že Frank Grillo je zde špatný,jen,že by tomu sedlo víc akčního prostoru pro Bruce než jen závěrečná střela.Narozdíl od druhého jmenovaného filmu zde není Stallone,takže hodnocení je za mě nižší :-).Za mě tedy celkově 45% a dvě hvězdy.(17.1.2019)

 • silentname
  ***

  Od "Reprisal" človek reálne moc nedostane. Myslím si, že potenciál na zaujímavý film tam je, no potom to ide do stereotypných klišé, ktoré sme už videli miliónkrát. Veľa ľudí tu kritizuje Bruca Willisa. Ja sa tam asi nepridám. Nemám pocit, že by do filmu moc pridal a reálne mohol byť hraný kýmkoľvek iným, no mám pocit, že už som ho videl aj v horších rolách. Frank Grillo je okey, no jedno jeho rozhodnutie mi je absolútne nejasné a trošku mu uberá body, lebo spôsobí pár zbytočných problémov. Čo by som však filmu osobne vytkol okrem toho, že je maximálne predvídateľný, nudný a neoriginálny je zloduch filmu. Vôbec nerozumiem jeho motivácii. Neviem o čo mu ide. Neviem čo jeho hlášky majú znamenať. Je to len proste zloduch, ktorý kradne peniaze a zabíja ľudí. Prečo? Neviem. Asi preto, že je zlý, lebo je zlý. A to je nuda. Okrem toho sú tu aj ďalšie zbytočné veci. Ako napríklad fakt, že Grillo má chorú dcéru. Dokopy to nič neprináša a je to len na to, aby sme pri konci mali vo filme väčšiu drámu a napätie. Len reálne to na nič iné neslúži. Celkovo je to pre mňa priemerná filmová nuda. Pridať to nepridá, originalitu to nemá, no ak si chcete oddýchnuť pri akčnom filme a nepremýšľať nad tým, tak potom je toto presne ten film, ktorý hľadáte. Hodnotenie: C(29.11.2018)

 • Mamlas
  odpad!

  Postarší šulin s kšticí debila je svědkem přepadení banky. Zbytek filmu je z toho na sračky a potřebuje si o tom vykládat. V druhé polovině filmu přichází nesmyslné a stupidní přestřelky v nulovém ději, s traumatizijící režií. Zvažoval jsem dát 1 hvězdu za účast Willise, ale bylo to i s ním tak hrozné, že to nešlo.(12.9.2018)

 • Kushina
  **

  Ne že by to byl vyloženě spatný film, ale je spíše úsměvné, když se z obyčejného bankéře rázem stane "agent speciálních jednotek" který totálně trumfne policii a velice chytrého zloděje pomocí bývalého policisty vystopuje a dostane. A nakonec se stane jako jen tak policistou, protože je prostě dobrej....Spíše parodie než možnost, že by se to skutečně mohlo stát. Další sranda, když byla jeho žena a dcera zavřená v autě, tak proč prostě nerozbily okýnko, když nebyly spoutané? atd atd... Film měl až moc chyb.40%(20.10.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
1x938 Acacias 38 | 時間停止21 | Nonton Movie