Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lamprea
  ****

  No, 1. díl mě trošku vyděsil, Tereza Brodská chrlící ze sebe slova, takovým způsobem, že to na mě působilo jako by to jenom četla, ne hrála, tak to mě moc nepřesvědčilo teda, ALE hned 2. díl je úplně někde jinde a 3. díl s Terezou Voříškovou, který sem právě dokoukal, mi popravdě docela vyrazil dech. Uvidíme jak to bude dál.................................................... No tak mám za sebou asi tak 15 dílů, je to určitě kvalitativně výš než 1. řada, ale zároveň hrozně nevyrovnaný. Největší průser je u mě Tereza Brodská, už v 1. epizodě mi lezla na nervy a ani v druhý tomu nebylo jinak. Jako nezlobte se na mě, ale to co ona tam předvádí se podle mě nedá říkat herectví, to mohli dát papír s textem nějaký cizí ženský na ulici a dopadlo by to stejně. Ale je potřeba dodat, že když tam ze sebe nechrlí ty nazpaměť naučený právnický pindy, pak je to o poznání lepší. Toť vše k její postavě. Pak jsou na řadě Neumannovy, to už mě přijde zajímavější, sem tam to působí trochu nevěrohodně, nebo tak nepřirozeně, ale jinak celkem ok. Kateřina Winterová je mi ale hrozně nesympatická a vždy když jí kamera zabírá tak bych jí dal dělo. Pak Viola, tady neni co řešit Tereza Voříšková je naprosto excelentní! :) Díly s ní patří k tomu nejlepšímu, samozřejmě se to může ještě změnit mám dost dílů ještě před sebou, ale zatím její díly prostě nemají konkurenci. No jo jenže pak přijde na řadu další průser. Nebo asi možná ne, bude to asi dost subjektivní, ale Jiří Ornest na mě působí hrozně nepřesvědčivě, dle mýho hrozně přehrává. A celá ta jeho postava mi přijde na hlavu. Poslední je Dita, její díly mě celkem bavily už v 1. sérii a tady tomu není jinak, akorát s tím rozdílem, že Kamila Magálová si tam rozjede trochu Slovenský sféry, což nevidim jako problém. Karel Roden odvádí stejně dobrej výkon jako v Terapii 1 a celý tenhle projekt posouvá mnohem výš. Je taky dost možný, že bez Rodena bych o tenhle seriál ztratil zájem.(18.11.2013)

 • Zemi11
  **

  Nejlepší psycholog široko daleko dle referencí s inteligentním jménem Pošta zakončoval většinu setkání slovy: "Počkejte, ještě jsme s terapií nezačali, tohle bylo jenom povídání." Přesto jsou mu jeho pacienti vesměs nadevše vděčni a nikdy na něj nezapomenou, protože je prostě nejlepší :D Podobně jako manželský pár s dětskou ozdobou jsem nedokázal vycítit, v čem tkví jeho skill. Už jenom jeho otáčení posledních slov oznamovacích vět do vět tázacích bylo po 28 dílech nesmírně otravné. "Cítím se smutná." - "Smutná?" - "Ano, smutná, rozešla jsem se s přítelkyní." - "Rozešla jste se s přítelkyní?" - "Ano, ale o tom jsem nechtěla mluvit." - "O čem jste chtěla mluvit?" - "Nevím, tak se mě na něco ptejte." - "Na co chcete, abych se vás ptal?" ... :D Základní lajna položená hezky, bohužel role Rodena naprosto bezvýznamná. Kdyby léčenci hovořili do díry ve skále, producent by ušetřil jeden jistě hutný honorář a efekt by zůstal zachován. /// Herecké výkony: Roden **, Magálová -, Švehlík ****, Winterová ***, Voříšková ***, Brodská ***, Jiří Ornest *(9.2.2014)

 • Rockerman
  *****

  Druhá "Terapie" je o kousek lepší než ta první. Zdá se, že tvůrci vyzráli a natočili o dost silnější příběhy, než před dvěma lety. V pondělí přichází Táňa v podání Terezy Brodské, která je výborná ve své roli sice úspěšné advokátky, ale jinak téměř nedospěle se chovající ženy. Úterý je zasvěceno manželské dvojici se dvanáctiletým synem. Neustálé hádky manželů velmi traumatizují Viktora a je to terapie, která je předem ztracena. Ve středu pro mne přichází vrchol této série. Viola je krásná třiadvacetiletá žena, bojující s těžkou chorobou. Tereza Voříšková hraje svou roli bravurně. Skvěle zvládá všechny zvraty v náladách Violy a na konci dokáže i dojmout. Ve čtvrtek dochází Slávek, podnikatel a "korupčník". I to je hodně zajímavé. Pátek je zase nejslabším článkem seriálu, kdy sám terapeut Pošta dochází na terapii ke své kamarádce Ditě. I tady však dochází k posunu k lepšímu, účastí Poštovy někdejší lásky Lenky. Jasných pět hvězd a jen doufám, že poslední díl nebyl otevřenými vrátky do třetí série. Tam by se už mohlo spadnout do stereotypu a to by si tvůrci ani my, diváci seriálu nezasloužili.(29.12.2013)

 • Fr
  ***

  ,,VY MÁTE PROBLÉM A TEN PROBLÉM SE SPOLU MŮŽEME POKUSIT NAJÍT…“ /// Pocity z ,,dvojky“ rozpačitý. Těšil jsem se na úterky (rozvod a dítě jako nástroj), středy (holka s problémy většími než rakovina) a čtvrtky (podnikatel, beroucí život jako boj o přežití). Tady byl perfektní casting a životy, do kterejch čučet mě bavilo. Plno neschopnosti komunikace, beznaděj, emoce. Pondělky a pátky byly slabota. Hrabou se tady v Markově životě, von se chová jako jeho pacienti – vlastně dost často mi připadá jako kretén. Takže slabší než ,,jednička“, možná i proto, že se jedná veskrze o pesimistickou terapii. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Na Izraelskej originál BeTipul čumět nebudu. 2.) Nevím, jestli je horší bejt pod vlivem úplňku, nebo otce (matky). 3.) Přemejšlím, jestli člověk fakt přitahuje, to co vyzařuje. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(7.1.2014)

 • Enšpígl
  ****

  Druhá řada nedosahovala kvalit první z jednoho důvodu a tou byly postavy. Hlavní postavy mě přisli ploché, málo propracované, tedy až na jednu..Violu. Nicméně nejedná se o žádný průser, protože herci vše podrželi a Karel je spolehlivej v každý scéně a dialogy. Nejvíc jsem si užíval scény Marka s Violou, tady předvedli Krael s Terezkou absolutní herectví a scéna, kdy se Terka psychicky složí a následně jí Karel nabídne pomoc je jedna z nejsilnějších seriálových scén vůbec. Mistrovsky odehráno.(2.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Aventura | Mansoor Ali Khan | Kindaichi Shounen no Jikenbo Returns 2nd Season English Subbed