poster

Calibre

Thriller

Velká Británie, 2018, 101 min

Režie:

Matt Palmer

Scénář:

Matt Palmer

Kamera:

Márk Győri

Hudba:

Anne Nikitin

Producenti:

Anna Griffin

Střih:

Chris Wyatt

Scénografie:

Miren Marañón
(další profese)
 • Martin741
  ***

  Nera ddavam reziserskym debutom vysoke hodnotenie - reziser sa len hlada a nema prakticke skusenosti. Namet je tuna dobry - skotske lesy, polovacka sa zvrhne v nieco neocakavane. Skoda ale ze zhruba v strede filmu som vedel jak to asi dopadne, tempo nic moc a po hereckych vykonoch ani chyru ani slychu. Dokonca ani zname tvare tu nie su, takze rychlo zabudnutelny priemer : 60 %(14.8.2018)

 • J-o-k-e-r
  ****

  Netflix se opět předvedl. Nízkorozpočtový komorní thriller s tou pravou hutnou atmosférou skotského venkova. Aneb jak se nevinný lovecký víkend záhy změní v pořádné drama. Tagy jsou zde jasně napsané: venkov, přátelé, lov, vražda, pocit viny, pomsta. Až mi občas bylo fakt nepříjemně, ale o to asi především šlo!(24.10.2018)

 • Timemaster
  ****

  Parádní rednecks survival, úplně na mne dejchala ta 70.ková atmosféra jak u Straw dogs (1971) apod. Story vyšroubovaná ad absurdum, ale tu mrazivost podporovalo, že to bylo tak nějak furt uvěřitelný, že by se to mohlo i stát... Konec je jakej je, spíš to jde do temný nekonečný deprese, než nějakýho explo ... Fajn to bylo...(12.7.2018)

 • Spiker01
  ****

  Netflix už stačil pochopit, že lidi tyhle levné žánrovky celkem žerou a tak tu máme další Rituál, tentokrát bez paranormálních jevů. Od začátku velmi napínavé, ale tak po 70minutách to trošku ztratilo tempo a začal jsem časomíru očima popohánět, ale celkově jsem velice spokojen a byl bych moc rád, kdyby tyhle napínavé žánrovky nevymizely. A na konci jsem celkem čučel do blba.(16.10.2018)

 • JASON_X
  *****

  Dva týpci z Lowlandu (malý namachrovaný frajírek a větší slušňák) si vyrazí na lov mezi ovcomrdy do Highlandu, zbaběle zavraždit pro zábavu nějakou tu bezbrannou srnku. A tady musí srdce každého misantropického ochránce zvěře radostně zaplesat, protože tihle hnusní zvířecí vrahouni se dostanou do natolik (ne)pěkné šlamastyky, že z ní postupně přestane být jakéhokoliv úniku a oba hošani si musí následky svého jednání vyžrat až do dna. Neblahost jejich situace je ještě navíc umocněna faktem, že divocí ovcomrdi z Highlandu pudově nesnášejí odrodilé civilizované mešťáky z Lowlandu... Už dlouho mi žádný thriller tolik nezvýšil tep; můžou za to především skvělí a přirození herci, nepříjemná (tedy příjemná) realističnost zpracování, celkem slušná uvěřitelnost příběhu a... možná i těch pár litrů zero coly.(1.8.2018)

 • - První a poslední scéna byla natočena ve stejný den. (MeanWhile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Kerish Doctor 2019Se | Gravitation: Lyrics of Love Ova Episode 2 English Dubbed | Latest Apps