• suzanne1997
  **

  V úvodu obsahu píšou, že je to komediální seriál. No, upřímně?, já fakt nevím. V první půl hodině jsem se nedozvěděla zhola nic a okamžiky, kdy jsem se opravdu zasmála by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Až v posledních dvaceti, co dvaceti, deseti minutách jsem se opravdu za břicho popadala, alespoň tedy v rámci možností. Doporučovat to asi nemá cenu, uvidím, co se z tohoto seriálu vyvine. Každopádně podle prvního dílu předpokládám, že tvůrci zase šlápli krapet vedle a vzali si na sebe příliš velké sousto.(3.9.2018)

 • les62
  odpad!

  Dobře, první díl jsem teda vydržel. Ale každej další bude asi jen neskutečnou ztrátou času. Nikdy nechápu, co tak dobré herce vede k tomu, že něco takového hrají (no jasně že vím, že prachy jsou prachy). Třeba Michala Novotného mám, nevím přesně proč, moc rád, ale tohle fakt nee. Ale třeba se k tomu seriálu zase někdy vrátím a některej díl nebude tak stupidní jako ten první.(3.9.2018)

 • dejf96
  odpad!

  další kravina z primácké velkovýroby s otřesnou režií, herci a instantní hudbou... cypovina... já se na to opravdu dívám, sorry ale neustále se utvrzuji v tom, že jsem opět narazil na dno tv tvorby. čím dál horší, přehrávající "herci" , opravdu šílenost....nikdy nepřistoupím na to, co se nám televize snaží vnutit jako standart. je to hnus . ježíš a ještě do toho ten trapák suchánek!!! jdu blejt(2.9.2018)

 • honajz
  odpad!

  Tady je všechno špatně, snad jen Postránecký a Révai se trochu snaží, ale zase oni hrají, takže to rádoby křepčení ostatních vedle toho vyznívá o to trapněji. Samotné situace někdo vymýšlel opilý nebo zfetovaný ve tři ráno po diskošce v FX Radost nebo nějaké karlínské továrně, a muselo jim to tehdy přijít děsně vtipné. Režisér stojí taky za houno, protože nedokáže herce utáhnout, aby uhráli nějaký ten rádoby vtip nebo gag, takže se zas blížíme k té trapnosti. A kamera jim v tom taky moc nepomáhá. Největším vrcholem trapnosti je gay/transgender/kdovíco v podání Novotného.(2.9.2018)

 • holyterry
  odpad!

  Bohužel jsme jedna z obětí která viděla jeden díl této mýdlové opery. Seriál je naplněný rádoby slavnými herci které uznávají už jen lidi starší 60 let a lidi kteří sledují Ulici a podobné vyplachovače mozků. Seriál (tedy přesně ten jeden díl který jsem bohužel viděla) je jedna z nejhorších věcí v životě na které jsem mohla narazit. V seriálu je snad všechno špatně. V Krejzových můžete taky najít jeden z těch nejhorších a nejtrapnějších zobrazení gayů až po nepřirozené a abnormálně otřesné výkony našich milovaných a skoro už zapomenutých herců, scénáristů a režie. Po hodinovém zírání na televizi bez jednoho mrknutí jsem nevěřila svým očím a půl hodiny jsem si byla naprosto jistá že jsem se ocitla ve filmovém pekle za moje filmové hříchy které jsem se za svůj krátký život udělala.Čekala jsem ledacos ale toto mi pohnulo nejenom se žlučí ale i s žaludkem a psychikou. Doufám že mi můj psychiatr vystaví fakturu za moje léčení z traumatu z tohoto zážitku a televize Prima mi odškodní moji zničenou mysl a chuť k životu.(30.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Lego Unikitty | iZombie 8.1 | The Tick