Nastala chyba při přehrávání videa.
 • oveckaoa
  **

  Tohle je film do televize nejlépe do Čt 1 a ne do kina. Kromě situování do vietnamské komunity to nemá co nabídnout je sice pěkné , že hlavní herečka je hezká a dobře se na ni dívá, ale od filmu co jde do kin bych čekal více. 40 procent a to jsem na to chtěl jít tehdy do kina díky bohu, že to nevyšlo jinak bych litoval těch peněz co to stálo,(20.1.2019)

 • dragon94
  odpad!

  Čekal jsem průměrnou českou kriminálku, ale to co jsem dostal, se s mím očekáváním vůbec nemůže měřit. Naprosto katastrofální vyprávění, plné nezajímavých scén, nudných dialogů, absolutně nepředstavených postav, nevýrazné hudby a vskutku otřesného střihu. Film nemá absolutně žádnou atmosféru. Jediné dobré na tom filmu je námět, který je absolutně ubitý otřesným a nezajímavým provedením. Ke všemu je film naplněný snad největším množstvím nepravidelných scénáristických berliček co jsem kdy viděl. Když na konci filmu prohlásí hlavní postava, že vůbec netuší proč jí to druhá postava říká, tak se přiznám, že taky nemám vůbec tušení a tak se prosím vyřeší celej případ. Tohle je opravdu kolosální maglajz, který si nezaslouží nic jiného než ODPAD!(1.1.2019)

 • zette
  **

  Jako televizni film ok, na celovecerni kriminalku s ambicemi zatracene malo. Tesil jsem se, jak si filmari poradili s vietnamskou komunitou a musim rict, ze atmosferu to melo. Skoda spatnych hereckych vykonu, jediny Novotny skutecne hraje-az si tedy myslim, ze je takovy snad i ve skutecnosti.-). Scenar slabsi, ale alespon nametem celkem originalni film. Ha Thanh je pekna holka, ale zdravotnicka uniforma ji slusi vice.(30.12.2018)

 • JASON_X
  *****

  Asi nejlepší český film za posledních... tak deset dvacet let. No, je pravda, že za posledních deset dvacet let jsem českých filmů viděl tak deset dvacet, takže nemám moc s čím srovnávat. Není to tedy taková šleha jako třeba něco od Slámy, ale s velkým povděkem kvituju, že se nejedná ani o buranskou komedii, ani o laskavě-hřejivou komedii, ani o vyumělkovanou a pozérskou pražáckou komedii, prostě o ŽÁDNOU komedii ani šaškárnu ani frašku, ve kterýchžto nechutných žánrech si podbíziví čeští filmaři i plebejští čeští diváci tolik libují, ale o svižnou, vcelku realistickou a hodně zajímavou televizní kriminálku, která myslím směle snese srovnání s obdobnými TV kriminálkami německými nebo francouzskými. Bavilo mě nahlédnout do zákulisí naší vietnamské neboli rákosnické komunity, hodně mě bavil satyrský policajt s neomalenou držkou (ač místy dost přehrávaný), ale nejvíc mě bavila hezká šikmooká policajtka. Ta holka se mi ve své roli tolik líbila, až jsem v průběhu děje začal živě fantazírovat o tom, jak mě dlouho a pečlivě vyslýchá v útulné policejní cele v uniformě z lesklého černého latexu. A k té pointě - myslím, že policajti by často měli být radši samozvaní soudci, než hnidopišsky posedlí hledači pravdy a tzv. "spravedlnosti". Prostě kliďánko na grázly rafičit falešné důkazy jak na běžícím pásu a zavírat je do lapáku, no a u slušných občanů lecjaký ten důkaz naopak přehlédnout. Takže se s resultátem filmu, nabádajícím k uvědomělému bonzáctví, vůbec neztotožňuju.(2.1.2019)

 • claudel
  ****

  Milé překvapení, slušná krimi v čele s pohlednou Vietnamkou a hulvátským a rozevlátým Davidem Novotným. Příběh se mi líbil, rozuzlení pro mě nečekané, od Zdeňka Viktory se mi líbil už jeho pařížský literární počin, takže mě nezklamal ani tentokrát, když se pustil do filmové látky a vůbec ne jednoduché. Za mě pozitivní dojmy, přestože by se dalo najít ledacos, co skřípe nebo nefunguje stoprocentně.(24.12.2018)

 • - Natáčení filmu trvalo s přestávkami skoro dva roky. Točilo se převážně ve Varnsdorfu, kde žije početná vietnamská komunita, a to i v reálných interiérech vietnamských domovů, kde jsou všichni představitelé Vietnamců výhradně z řad neherců. Podařilo se také natáčet na pražské tržnici Sapa. [Zdroj: deník Metro] (hippyman)

 • - Zdeněk Viktora natáčel s Davidem Novotným již svůj předchozí snímek Raluca (2014) a byl prý od počátku přesvědčen, že právě David je kapitán Kříž – vlastně roli tak trochu psal pro něj. [Zdroj: deník Metro] (hippyman)

 • - Herečka Ha Thanh Špetlíková je první vietnamskou herečkou, která si zahrála v českém filmu hlavní roli. (Bioscop)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Discografia | All American 2018 S1E11 Episode 11 | Watch Now