poster

Blbec jménem zákona

 • Česko

  Torrente: Blbec jménem zákona

 • Španělsko

  Torrente, el brazo tonto de la ley

Akční / Komedie / Thriller / Krimi

Španělsko, 1998, 97 min

 • RobLord
  ****

  Metalák z El Dia de la Bestia Álexe de la Iglesii, tedy Santiago Segura, natočil totálně chlíváckou komedii, ve které si rovnou střihl hlavní roli: upoceného, obézního a zábavně prasáckého Bouřliváka. Ráno, když se vzbudí z vopice, vyveze invalidního otce žebrat na ulici, aby bylo na živobytí; pak profláká den chlastáním, pokřikováním na šikmovoký, černý huby a šlapky, mno a večer se totálně zleje, aby se výborně cítil ve službě, ze které ho dávno vykopli. Spolu s obrýleným sousedem, kterému píchá sestřenku - prodavačku z rybárny, řeší velký případ - pronásleduje drogovou mafii. Já osobně u tohohle filmu řval smíchy. Naprosto mě odrovnala scéna, ve které Bouřlivák objednává jídlo v čínské restauraci a pak také telefonní hovor mafiána v kostele. Naposledy jsem se takhle královsky pobavil jako kluk u italských komedií.(14.5.2012)

 • DwayneJohnson
  ****

  I když je tahle čtyřka bez pochyby solidní, nemohu se ubránit dojmu, že jsem přece jen čekal něco maličko víc. Možná to bylo přehozením dílů, možná jen dnešním hektickým dnem v domově důchodců, každopádně tohoto Bouřliváka budu mít zafixováného zatím na stříbrném stupínku. Jak se bude měnit pořadí a kdo nakonec získá stupně vítězů, to si řekneme milí a drazí až za několik dnů či týdnů.(5.2.2015)

 • Torision
  *****

  Tak tohle jsem si nemohl nechat ujít a musel jsem ho zkouknout i když ho dávali celkem pozdě v noci. Musím říct, že Segura je mega svině a překonal u mě na sviňákometru i Byllyho Boba Thortona v Santovi . Tenhle film má fakt koule a drsným a syrovým humorem se tu nešetří ani v nejmenším a často jsem si říkal, že tohle je fakt asi jedna z nejlepších komedií, co jsem kdy viděl. Jo a Santi Segura je v mejch očích naprostej král, protože napsat, natočit a ještě ztvárnit Jose Luise, na to člověk musí bejt buď geniální, nebo jet pěkně dlouho na kokainu. Naprosto nechápu, jak tadyto může mít tak nízký hodnocení.(15.2.2008)

 • venca163
  ****

  Hale, jsou 2 druhy chlapů. Jedni si mejou ruce před chcanim a druhý po. Já a José Luis Bouřlivák si je myjeme před, náš pták je posvátnej...víte vůbec kolik je všude mikroorganismů a podobnejch sraček? PS: S náma nebudeš hlídkovat, dokud ho nestrčíš do teplý kundy. (80%)(7.10.2018)

 • siloalampa
  ***

  Neviem ako prebiehal casting na postavy hercov, ale dve hviezdičky dávam len za tie všetky zjavy, ktoré sa tam objavili. Príbeh, dej, spracovanie ani nič podobné tento film nemá. Má len strašne nevkusne svinský "humor", ktorý má ešte špinavší rypák, než samotné prasa. Odporúčam pozerať mierne podgurážený s partiou oplzlých priateľov. Musím to skúsiť, inak to lepšie ohodnotiť nedokážem. Tretiu hviezdu dávam za inšpiráciu ako oslovovať čašníkov v čínskej reštaurácii.(15.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen | 5. ham chor hai pakke jubano dj | Download Altitude Dublado 720p e 1080p (2019)