Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sud
  ****

  Ve srovnání s jinými podobnými filmy je "Bod zlomu" nadprůměrná podívaná. Akce je podaná jednak vlídně a jednak natvrdo, napětí to má a nechybí ani zkušený výrobní štáb v čele s režisérkou akčních filmů Kathryn Bigelow. Patrick Swayze je opravdu dobrý a ani Keanu Reeves za ním nijak nezaostává. 75%.(8.4.2006)

 • emma53
  *****

  Některé filmy zrají jak víno a to platí i tomto případě, který mně byl připomenutý a já se tak vrátila pár let nazpátek, co jsem ho viděla. Málokdy něco měním, ale tohle by byl vysloveně hřích. Možná v tom množství jiných filmů, které jsem měla od té doby možnost vidět tady na čsfd, se na takové perličky vzpomíná s nostalgií, kdy ti kluci hráli senzačně a v atmosféře, která už možná dnes není tolik vidět a nebo jsme tak trochu otupěli ve vnímání. A na to si musím dát velký pozor, protože Bod zlomu s Bodhym a Utahem si chci dát někdy určitě ještě jednou, abych se jen utvrdila, že ta pětka tam sedne jak přišitá.(15.2.2015)

 • MM_Ramone
  **

  Patrick Swayze ma nikdy nedokázal presvedčiť o svojich hereckých kvalitách a do teraz sa to nepodarlo ani Keanu Reevesovi. Oboch ich považujem za zbytočne, pre mňa dosť nepochopiteľbne, preceňovaných, nadhodnotených hercov. Aj keď viac krát učinkovali vo filmoch s bohatým rozpočtom, tak ani v nich nedokázali ukázať svoju charizmu. Keď sa v roku 1991 objavili v spoločnom akčnom titule "Bod zlomu", mal to byť zrejme poriadný trhák. U mňa to však moc nezabodovalo. Ich predvedené výkony ostali opäť výrazne pod priemerom. Celé sa mi to zdalo také akési fešácky teplošské. **(7.9.2011)

 • Malarkey
  *****

  Krásný film. No co já Vám mám psát víc. Tohle je prostě krásný film. Ze začátku se tváří tak, že si o něm člověk neví, co si má myslet. Nicméně Keanu Reeves okamžitě nahodí atmosféru vostrýho zelenáče a do svého případu se obuje se vší vervou. Všecko to na tom pobřeží ubíhá svým volným tempem dokud nepřijdou scény, u kterých jsem nevěřil, že je ve filmu někdy potkám. Enšpígl to řekl krásně. Prostor pro svobodu lidského ducha je tu opravdu dost. Nechá se poslouchat a ještě víc se dokáže prožít, když se do filmu opravdu dostanete. Já doteď mám v hlavě scény, které z hlavy snad už asi nikdy nevypudím a už teď se těším, až se na film podívám znova. Když už nic jiného, tak ten závěr je jako z jiného světa. A pokud někdo bude tvrdit něco jiného, tak je prostě divnej…(25.4.2013)

 • InJo
  ****

  "Není tragédie zemřít, když děláš to, co miluješ!" Bod zlomu je v dosti ohledech absolutní nářez - vynikající spojení nadupaných a kulervoucích akčních scén a velmi atraktivního příběhu s hodně netradičními (ale o to lepšími) záporáky. Role Patricka Swayzeho je naprosto geniální a on si ji náležitě vychutnal (podle mého v žádném jiném filmu není lepší a je dost škoda, že podobných příležitostí neměl víc), no a snad ještě lepší je postupný přerod postavy Keanu Reevese z namachrovaného policejního bažanta ve skutečného a nekompromisního drsňáka, kterému v záchvatu vzteku nedělá problémy dokonce ani vyskočit z letadla bez padáku (a to ne proto, že by chtěl spáchat sebevraždu). Jediné co nechápu je, že tenhle film, který já považuji za jeden z nejchlapáčtějších z těch, které jsem kdy viděl (jeho skoro-remake Rychle a zběsile vedle něj vypadá jako totálně přiteplená záležitost), natočila žena...! Čest Kathryn Bigelow za tuhle stoprocentní a hlavně nepovrchní dávku testosteronu. 80 %(29.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Asiaticas | Spezielle Fahrzeug-Teile (1) | Ghost in the Shell: Arise - Alternative Architecture