poster

Spongebob v kalhotách: Film

 • Česko

  Spongebob v kalhotách

 • USA

  The SpongeBob SquarePants Movie

 • Slovensko

  SpongeBob v krátkych nohaviciach

 • Velká Británie

  The SpongeBob SquarePants Movie

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jirka_Šč
  ****

  Toto být totální ptákovina, ovšem zábavná! Já děkovat prodejce v Gorila Bratislava, který mi toto DVD doslova vnutit. Já předtím neznat! Teď znát a tvrdit, že velmi těžké hodnotit. Průměr 70% (čtyři **** být za Hasselhoffa). Vy si přičíst nebo odečíst 20-30% podle toho, jak moc být nakloněni ptakovinám :).(31.12.2009)

 • Nach
  ****

  A je mi zase o mnoho let méně. Mám zase chuť skákat ke stropu, kakat do plenek a očima lézt až do televizoru, protože tomuto filmu se výborně daří ve mě vyvolat onu dětinskou radost ze správně složených humorných scén, u nichž i má dospělá mysl se dokáže uvolnit jako u málokterých komedií. Tady prostě byli scénáristé a tvůrci všeobecně dětinsky trhlí a zároveň dost zkušení, aby věděli co a jak přehnat v míře, aby to bylo šíleně ujetý, ale ne ještě trapný. A za to tvůrcům skládám obrovskou poklonu. Takto dobře vyváženou animovanou komedii jsem naposledy viděl u: Zataženo, občas trakaře. Nejlepší scény: Přežít deset vteřin na nepřátelském území, scéna s Davidem Hasselhoffem. 80%(4.8.2014)

 • Adman
  ****

  Šílené, bláznivé, crazy, leč vtipné. Ale co na tom, když je to patlanina jednoho přez druhé. Abych řekl pravdu, tak film působí dost divoce. Žlutá houba prochází spoustou nástrah a úskalími, aby se svým věrným kamarádem zachránili osud svého šéfa v podmořském obchodě s krabími burgery, kterého vládce moří Neptun, mylně označil za zloděje, který mu ukradl jeho královoskou korunu, co ve skutečnosti zakrývá Neptunovu pleš, a kterého na šéfa obchodu poslal zlý a zákeřný leader jisté konkurence bez přijmů a zákazníků. (Uf, to byla věta.) Film určitě stojí za to vidět a radím u filmu nic nejíst - může totiž snadno zaskočit neočekávaným podpásovým vtipem. Příjemnou zábavu.(19.11.2005)

 • Shit
  *****

  tak tohle bylo krutý, retardovaná houba a vymaštěná hvězdice se spodkama s panem burákem, to jsem fakt ještě neviděl a k tomu nejvostřejší scéna filmu s Davidem Hajzlhofem, kterej se tady sice objeví jenom na pár minut, ale i přesto se to stává jeho nejlepším filmem ve kterým hrál, teda jestli se tomu tak dá řikat. Děj je samozřejmě stejně dementní, jako hlavní postavičky, ale že by to mohlo být jinak, to se ani nedalo očekávat, ale to nevadí a tady je to jenom a jenom dobře, navíc to dokonale paroduje různý drsný scény z jiných filmů. Nicméně mi ale bohužel někdy nepřipadlo tak vtipný, jak toasi mělo být, takže zas tak dobrý to neni, aby si to zasloužilo 5*, ale kvůli Hajzlhofovi prostě nemůžu jinak(29.5.2005)

 • Aiax
  ***

  Po prvních deseti minutách jsem se tetelil blahem a říkal si, konečně je tu nástupce geniálního Rena a Stimpyho. Jenže jak šel čas, postupně se ukazovalo, že Sponge Bob a Patrick Star jsou sice lépe nakreslení, ale ani zdaleka tak zábavní, vtipní ani úchylní jako Ren a Stimpy. Pár momentů je sice kulervoucích, ale jinak se autoři možná zalekli být příliš ulítlí a zapomněli, že bez dostatečné porce šílenosti zůstane stupidní a dětinský příběh jen obyčejným stupidním a dětinským příběhem a ničím víc.(14.7.2005)

 • - Keď kráľ Neptun navštívi reštauráciu Krusty Krab 2, môžeme v okne vidieť, že žiadna reštaurácia Krusty Krab tam nie je. (Carol Pifková)

 • - Pôvodná dejová línia mala byť o tom, ako sa SpongeBob vyberie zachrániť Patrika z rúk floridského rybára. Tom Kenny však neskôr priznal, že to bol len krycí manéver, ktorý mal svojou podobnosťou s príbehom filmu Hľadá sa Nemo (2003) rozprúdiť diskusiu medzi fanúšikmi. (HelenOfTroy)

 • - Keď "Kyklop" chytí SpongeBoba a Patricka, môžeme si všimnúť, že potápač nemá žiadnu potápačskú výstroj na prívod vzduchu. (Carol Pifková)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Coppelion (0) | Somebody to Love | Melanie Harlow