Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:45-07:10
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Neobvyklý příběh začíná v roce 1944, kdy se Jenny Fieldsové narodí syn, jemuž dá jméno T.S.Garp. Svérázná žena velmi toužila po dítěti, ne však po muži, a proto si jako…

  • poster
    14:15-16:10
    Nova Cinema
    Michael (1996)
    Komedie / Drama

    Anděl s cigaretou, plechovkou piva a solidně pučícím panděrem? Přesně tak - a navíc s křídly! Archanděl Michael se v podobě obtloustlého hromotluka s velice zemitými…

  • poster
    18:05-20:00
    Nova Cinema
    Komedie

    Snímek podle scénáře Zdeňka Svěráka. Hrdinou příběhu je učitel v důchodu, který přijme brigádnické místo ve výkupu lahví v jednom pražském supermarketu. „Nová verze…

  • poster
    23:30-01:00
    ČT2
    Warholka (2006)
    Drama / Životopisný

    Slíbil jí, že z ní udělá hvězdu, jakou vždy chtěla být. Svůj slib splnil beze zbytku. Zaujala ho okamžitě, jakmile poprvé přišla do jeho ateliéru v bývalé továrně na…

  • poster
    23:40-01:40
    Nova
    Akční / Komedie

    Detektivové Christopher Danson a P. K. Highsmith (Dwayne Johnson a Samuel L. Jackson) jsou těmi nejdrsnějšími a nejoblíbenějšími poldy široko daleko. Nepotřebují…

  • poster
    01:25-04:15
    Nova Cinema
    Spáči (1996)
    Krimi / Drama

    Příběh skvostně obsazeného dramatu oscarového režiséra Barryho Levinsona, který v roce 1988 uhranul svět Rain Manem a o devět let později také vynikající satirou Vrtěti…

TV program - pátek 8.3.

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3629)
    Drama / Komedie

    09:45

    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005) (E878)
    Rodinný / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Zpátky do školy (epizoda) (1995) (S04E18)

    14:05

    Mentalista - Rudá voda (epizoda) (2010) (S02E18)

    15:00

    Mentalista - Krvavé peníze (epizoda) (2010) (S02E19)

    15:55

    Kriminálka Miami - Zdánlivá vina (epizoda) (2009) (S07E15)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3630)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Kameňák (E3)

    21:35

    Rychle a zběsile: Tokijská jízda

    23:40

    Benga v záloze (2010)
    Akční / Komedie

    01:40

    Mentalista - Rudá voda (epizoda) (2010) (S02E18)

    02:35

    Mentalista - Krvavé peníze (epizoda) (2010) (S02E19)

    03:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:00

  • 06:15

    Tlapková patrola (TV seriál) (2013) (E5)
    Animovaný / Akční

    06:45

    Transformers (TV seriál) (2014) (S4E23)
    Animovaný / Akční

    07:30

    M*A*S*H - Naše nejlepší okamžiky 2 (epizoda) (1978) (S07E05)

    08:15

    M*A*S*H - Billfoldův syndrom (epizoda) (1978) (S07E06)

    08:55

    M*A*S*H - Nikdo to nemá rád horké (epizoda) (1978) (S07E07)

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:25

    Rosamunde Pilcher: Příliv lásky (TV film) (2008)
    Romantický

    12:15

    Polední zprávy

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S2E20)
    Krimi / Drama

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S3E16)
    Drama

    14:30

    Komisař Rex - Dívka a vrah (epizoda) (2001) (S07E08)

    15:30

    Komisař Rex - Smrt přišla dvakrát (epizoda) (2001) (S07E09)

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Máme rádi Česko

    22:00

    Extrémní rychlost

    23:55

    Komisař Rex - Dívka a vrah (epizoda) (2001) (S07E08)

    00:55

    Komisař Rex - Smrt přišla dvakrát (epizoda) (2001) (S07E09)

    01:55

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S3E16)
    Drama

    02:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    03:55

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    04:59

  • 05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:45

    10:30

    Klíče (TV film) (1973)
    Krátkometrážní / Komedie

    10:50

    Až já budu královna (TV film) (1984)
    Pohádka

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    14:25

    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    15:10

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    15:40

    Neobyčejné životy - Zlata Adamovská (epizoda) (2012)
    Dokumentární / Životopisný

    16:35

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:59

    Losování Mimořádné Sportky a Šance

    20:05

    21:24

    Výsledky losování Šťastných 10

    21:25

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    22:20

    Hercule Poirot - Únos Johnnieho Waverlyho (epizoda) (1989)
    Krimi / Drama

    00:00

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:25

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    00:55

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:25

    Žiješ jenom 2x (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    01:55

    Kuchařská pohotovost (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    02:20

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:55

  • 04:00

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:30

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:35

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:00

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    05:30

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    09:55

    Kdyby stěny mohly mluvit! (TV seriál) (2011) (E1)
    Dokumentární

    10:55

    Hasiči (TV seriál) (2019) (E1)
    Dokumentární / Reality-TV

    11:35

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    11:40

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    11:55

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    12:10

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    12:35

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    13:05

    Poslední tajemství Třetí říše (TV seriál) (2011) (E1)
    Dokumentární / Válečný

    13:55

    Generál Patton (TV seriál) (2009)
    Dokumentární / Historický

    14:40

    15:05

    Sto divů světa (TV seriál) (2014) (E11)
    Dokumentární

    16:25

    Historie.cs (TV pořad) (2008)
    Dokumentární / Publicistický

    17:20

    Život je jeden (2016)
    Dokumentární

    18:55

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    19:25

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Země z ptačí perspektivy (TV seriál) (2011) (E3)
    Dokumentární / Dobrodružný

    21:00

    Tajný život psů II (TV seriál) (2017) (S2E2)
    Dokumentární

    22:40

    Příběh služebnice - Most (epizoda) (2017) (S01E09)
    Drama / Sci-Fi

    23:30

    Warholka (2006)
    Drama / Životopisný

    01:00

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    01:25

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    01:50

    Ochránce (TV pořad) (2011)
    Publicistický

    02:20

    Rodinné křižovatky (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    02:45

    Památky na prodej (TV seriál) (2008)
    Dokumentární

    03:05

    Styl (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    03:30

    To mě baví (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    03:55

    Defilé vojenských hudeb 2008 (TV pořad) (2008)
    Hudební

    04:45

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    11:05

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    19:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:05

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:40

    Nebezpečné vztahy - rozuzlení

    20:50

    Politický kabaret (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    21:45

    Cirkus Cirkus Festival (TV pořad) (2016)
    Komedie / Hudební

    22:55

    Nový začátek (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    00:05

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    01:05

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    01:10

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    02:10

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    03:15

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:50

  • 04:45

    Svět podle Garpa (1982)
    Komedie / Drama

    07:10

    Mentalista - Rudý kód (epizoda) (2010) (S02E16)

    08:05

    Mentalista - Červená krabička (epizoda) (2010) (S02E17)

    08:55

    Angie (1994)
    Komedie / Drama

    11:00

    Teleshopping

    11:30

    Kvaska (2007)
    Komedie / Muzikál

    13:45

    Teleshopping

    14:15

    Michael (1996)
    Komedie / Drama

    17:05

    Námořní vyšetřovací služba - Vzdor (epizoda) (2011) (S08E15)

    18:05

    Vratné lahve (2007)
    Komedie

    20:00

    Robinsonovi (2007)
    Animovaný / Dobrodružný

    21:50

    U Konce světa

    23:55

    Přepadení ve vzduchu (1992)
    Akční / Krimi

    01:25

    Spáči (1996)
    Krimi / Drama

    04:15

  • 04:35

    Satan přichází - Druhá smrt (epizoda) (2016) (E02)

    07:20

    Kdo přežije: Jižní Pacifik (TV pořad) (2011) (E2)
    Reality-TV / Dobrodružný

    08:40

    Hvězdná brána - Upoutaný Prométheus (epizoda) (2005) (S08E12)

    09:55

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E29)
    Dokumentární / Reality-TV

    11:05

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    12:10

    Futurama - Rozvod po mutantsku (epizoda) (2012) (S07E05)

    13:10

    13:30

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:40

    Simpsonovi - Sirotek Milhouse (epizoda) (2007) (S19E06)

    14:10

    Simpsonovi - Manželé a podnikatelky (epizoda) (2007) (S19E07)

    14:40

    15:05

    15:35

    Futurama - Ostudový dotek (epizoda) (2012) (S07E06)

    15:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:00

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E30)
    Dokumentární / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Pohřeb nepřítele (epizoda) (2007) (S19E08)

    18:45

    19:15

    Simpsonovi - E. Pluribus Wiggum (epizoda) (2008) (S19E10)

    19:45

    Simpsonovi - Zlatá devadesátá (epizoda) (2008) (S19E11)

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Loch Ness (1996)
    Drama

    22:20

    Krvežíznivé opice (2007)
    Horor / Thriller

    00:15

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E30)
    Dokumentární / Reality-TV

    01:15

    Živí mrtví - Král, Vdova a Rick (epizoda) (2017) (S08E06)
    Horor / Thriller

    02:05

    Satan přichází - Vykupitel (epizoda) (2016) (E03)

    03:00

    Živí mrtví - Král, Vdova a Rick (epizoda) (2017) (S08E06)
    Horor / Thriller

    04:00

  • 04:25

    Ohnivý kuře II (S2E33)

    06:15

    Raymonda má každý rád - Lepší lidi (epizoda) (1999) (S03E19)

    06:45

    Raymonda má každý rád - Posuň se (epizoda) (1999) (S03E20)

    07:30

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S9E13)
    Reality-TV / Dokumentární

    08:50

    Ohnivý kuře II (S2E34)

    10:00

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:20

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S10E1)
    Reality-TV / Dokumentární

    13:15

    McLeodovy dcery - Štvanice (epizoda) (2002) (S02E12)

    14:15

    McLeodovy dcery - Pastvinná odysea (epizoda) (2002) (S02E13)

    15:05

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (S3E13)
    Drama / Mysteriózní

    16:10

    McLeodovy dcery - Brave J (epizoda) (2002) (S02E14)

    17:05

    McLeodovy dcery - Klobouk si smíte nechat (epizoda) (2002) (S02E15)

    18:00

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E66)
    Telenovela / Drama

    19:00

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E67)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Ať rozhodne srdce (TV film) (2009)
    Romantický / Drama

    21:55

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (S3E14)
    Drama / Mysteriózní

    22:55

    Krejzovi (E48)

    00:10

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E66)
    Telenovela / Drama

    01:10

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E67)
    Telenovela / Drama

    02:10

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (S4E10)
    Reality-TV

    03:05

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    04:30

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
selecionar a marca | 鈴村あいり | Não Olhe para Trás (Danny Collins) 2015