Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    04:15-05:40
    Nova Cinema
    Popelka (1950)
    Animovaný / Rodinný

    Snad nejznámější pohádka na světě, příběh chudé dívky, která se přes noc stává princovou vyvolenou, vychází nyní v zrestaurované podobě na Disney DVD a VHS dokonce ve…

  • poster
    10:45-13:20
    Nova Cinema
    Karate Kid (2010)
    Akční / Drama

    Hlavní hrdina filmu Karate Kid, dvanáctiletý Dre Parker (Jaden Smith) mohl klidně být tím nejpopulárnějším klukem v celém Detroitu, ale poté, co je oba kariéra jeho…

  • poster
    15:00-15:55
    ČT2
    Dokumentární

    Lidé zásadně mění podobu a stav celé planety. Nehrozí nám ale destrukce a sebezničení?Poprvé jsme schopni stvořit dokonce své vlastní geologické období. Dostalo název…

  • poster
    17:30-20:00
    Nova Cinema
    Akční / Dobrodružný

    Romantický dobrodružný příběh se odehrává ve 14. století a vypráví o touze člověka změnit vlastní osud. Neurozený William Thatcher sní už od dětství sen o rytířském…

  • poster
    15:35-17:30
    Nova Cinema
    00:05-02:00
    Nova Cinema
    Evoluce (2001)
    Komedie / Sci-Fi

    Jedné noci dopadne do arizonské pouště meteorit. Zničí auto nic netušícímu požárníkovi Wayneovi, vyhloubí obrovský kráter a propadne do jeskynního sytému, který vede až ke Grand Canyonu. Místní vysokoškolský učitel Ira Caine a…

TV program - středa 27.2.

  • 04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:40

    Novashopping

    08:55

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3622)
    Drama / Komedie

    09:45

    10:55

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:45

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Posedlost (epizoda) (1994) (S04E11)

    14:05

    Mentalista - Rudá hrozba (epizoda) (2009) (S02E04)

    15:00

    Mentalista - Duch (epizoda) (2009) (S02E05)

    15:55

    Kriminálka Miami - Ukradené dítě (epizoda) (2008) (S07E08)

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3623)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Výměna manželek (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    21:40

    MasterChef Česko 2 (TV pořad) (2019)
    Soutěžní / Reality-TV

    23:55

    Beze stopy - Pod hladinou (epizoda) (2009) (S07E24)

    00:50

    Mentalista - Rudá hrozba (epizoda) (2009) (S02E04)

    01:40

    Mentalista - Duch (epizoda) (2009) (S02E05)

    02:25

    Kriminálka Miami - Ukradené dítě (epizoda) (2008) (S07E08)

    03:15

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    04:55

  • 06:30

    Ben 10 (TV seriál) (2016) (E36)
    Animovaný / Akční

    06:45

    Můj malý Pony: Přátelství je magické (TV seriál) (2010) (E2)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    M*A*S*H - Hrobař (epizoda) (1977) (S06E12)

    08:15

    M*A*S*H - Kamarádi ve zbrani (1) (epizoda) (1977) (S06E13)

    08:55

    M*A*S*H - Kamarádi ve zbrani (2) (epizoda) (1977) (S06E14)

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:25

    Muž mých snů (TV film) (2007)
    Drama / Romantický

    12:15

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S2E13)
    Krimi / Drama

    13:30

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S3E9)
    Drama

    14:30

    Komisař Rex - Bratrovražda (epizoda) (2000) (S06E06)

    15:30

    Komisař Rex - Na plný plyn (epizoda) (2000) (S06E01)

    16:35

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Co jsme si, to jsme si (epizoda) (2019) (S03E46)

    21:35

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    22:40

    Černé vdovy - Epizoda 2 (epizoda) (2019) (E02)

    23:50

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:50

    Komisař Rex - Bratrovražda (epizoda) (2000) (S06E06)

    01:45

    Komisař Rex - Na plný plyn (epizoda) (2000) (S06E01)

    02:35

    Doktor z hor: Nové příběhy (TV seriál) (2008) (S3E9)
    Drama

    03:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:30

  • 04:45

    Kočka není pes (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Reality-TV

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    10:35

    Příběhy slavných - Občan Karel Kryl (epizoda) (2000)
    Dokumentární / Životopisný

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    14:45

    Columbo - Případ diplomatické imunity (epizoda) (1975)
    Krimi / Drama

    15:55

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    19:59

    Losování Sportky a Šance

    20:00

    Nejlepší trapasy (TV seriál) (2013)
    Povídkový / Komedie

    21:15

    Černí baroni - Loučení (epizoda) (2004) (E07)

    22:09

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:10

    Grantchester - Epizoda 1 (epizoda) (2016) (S02E01)

    23:45

    Kriminalista - Ledová smrt (epizoda) (2008)

    00:45

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:15

    Máte slovo (TV pořad) (2008)
    Publicistický / Talk-show

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:20

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    04:30

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:55

    Uzamčený svět - Algoritmus viny (epizoda) (2017) (E05)

    05:35

    Turecko - brána Orientu (TV seriál) (2005) (E2)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Sto divů světa (TV seriál) (2014) (E10)
    Dokumentární

    09:55

    Z džungle do džungle (1997)
    Komedie / Rodinný

    11:35

    Stalingrad (TV seriál) (2014) (E1)
    Dokumentární / Historický

    12:50

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    13:20

    Ta naša kapela (TV pořad) (2006)
    Hudební

    13:45

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    14:15

    Příběhy domů (TV seriál) (2007)
    Dokumentární

    14:30

    Kvarteto (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    15:00

    Antropocén - věk člověka (TV film) (2016)
    Dokumentární

    15:55

    Klíč (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    16:20

    Máma z basy (2017)
    Dokumentární

    17:45

    Lidé z manéže (TV seriál) (2003) (E8)
    Dokumentární

    18:45

    Rákosníček a jeho rybník (TV seriál) (1983)
    Animovaný / Pohádka

    18:55

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    19:20

    Turecko - brána Orientu (TV seriál) (2005) (E2)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Tanzanie, ze Zanzibaru do Kilwy (TV film) (2017)
    Dokumentární

    21:30

    Alpami nejen za sněhem (TV seriál) (2018) (E8)
    Dokumentární / Sportovní

    22:00

    Uzamčený svět - Odemčený svět (epizoda) (2017) (E06)

    22:40

    Ve jménu vlasti - Rebel Rebel (epizoda) (2018) (S07E02)
    Krimi / Drama

    23:35

    Batesův motel - Tělo (epizoda) (2017) (S05E08)
    Drama / Mysteriózní

    00:20

    Příběh služebnice - Na druhé straně (epizoda) (2017) (S01E07)
    Drama / Sci-Fi

    01:10

    Rodina je nejvíc (TV seriál) (2018) (E7)
    Dokumentární

    01:50

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    01:55

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:20

    Příběhy železné opony (TV pořad) (2005)
    Dokumentární / Historický

    02:35

    Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    03:00

    Ze ZOO do ZOO (TV pořad) (2012)
    Dokumentární / Rodinný

    03:25

    Přidej se (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    03:40

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:05

  • 04:45

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:30

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    11:05

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    13:55

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    14:50

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:50

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    19:20

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:05

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    22:00

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    22:15

    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:10

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    00:15

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    01:20

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    01:25

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    02:25

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:15

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:45

  • 04:15

    Popelka (1950)
    Animovaný / Rodinný

    05:40

    Mentalista - Šarlatové písmeno (epizoda) (2009) (S02E02)

    06:30

    Mentalista - Rudý odznak (epizoda) (2009) (S02E03)

    07:25

    Jak prosté - You Do It to Yourself (epizoda) (2012) (S01E09)

    08:20

    Jak prosté - The Leviathan (epizoda) (2012) (S01E10)

    09:15

    Jak prosté - Dirty Laundry (epizoda) (2013) (S01E11)

    10:10

    Teleshopping

    10:45

    Karate Kid (2010)
    Akční / Drama

    13:20

    Teleshopping

    13:50

    Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)
    Dobrodružný / Fantasy

    15:35

    Evoluce (2001)
    Komedie / Sci-Fi

    17:30

    Příběh rytíře (2001)
    Akční / Dobrodružný

    20:00

    Honey (2003)
    Drama / Romantický

    21:55

    Oktoberfest (2006)
    Komedie

    00:05

    Evoluce (2001)
    Komedie / Sci-Fi

    02:00

    Zjevení (2012)
    Horor / Thriller

    04:50

  • 06:30

    Bylo, nebylo - Procitnutí (epizoda) (2017) (S06E17)
    Fantasy / Dobrodružný

    07:45

    Hvězdná brána - Ve jménu víry (epizoda) (2004) (S08E05)

    09:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:05

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E22)
    Dokumentární / Reality-TV

    11:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002) (E4)
    Dokumentární / Sportovní

    12:15

    Futurama - Jedno vejce do skla (epizoda) (2011) (S06E22)

    12:45

    Simpsonovi - Pygmalion v sukni (epizoda) (2006) (S17E12)

    13:15

    13:35

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    13:45

    Simpsonovi - Bart má dvě mámy (epizoda) (2006) (S17E14)

    14:15

    14:40

    15:10

    15:40

    Futurama - Léčba Zoidbergem (epizoda) (2011) (S06E18)

    16:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:05

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E23)
    Dokumentární / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:10

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:20

    Simpsonovi - Million Dollar Abie (epizoda) (2006) (S17E16)

    18:45

    Simpsonovi - Salam Banghalore! (epizoda) (2006) (S17E17)

    19:15

    19:45

    Simpsonovi - Holky těžší to maj...? (epizoda) (2006) (S17E19)

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    21:10

    Teorie velkého třesku - Reflexe odpočtu (epizoda) (2012) (S05E24)

    22:05

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:00

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:10

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E23)
    Dokumentární / Reality-TV

    00:10

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:00

    Živí mrtví - Co je třeba (epizoda) (2017) (S07E15)

    01:50

    Mistr popravčí - Trny (epizoda) (2015) (E06)

    02:50

    Živí mrtví - Co je třeba (epizoda) (2017) (S07E15)

    03:35

    Mistr popravčí - Trny (epizoda) (2015) (E06)

    06:35

  • 04:00

    04:20

    Ohnivý kuře - Spolubydlící (epizoda) (2017) (S03E42)

    06:25

    Raymonda má každý rád - Invaze (epizoda) (1998) (S03E01)

    06:50

    07:35

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S9E4)
    Reality-TV / Dokumentární

    08:55

    Ohnivý kuře - Zákeřná nemoc (epizoda) (2017) (S03E43)

    10:05

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:00

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:25

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S9E5)
    Reality-TV / Dokumentární

    13:20

    McLeodovy dcery - Velké závody (epizoda) (2001) (S01E16)

    14:20

    McLeodovy dcery - Jak si holky vyrazí (epizoda) (2002) (S01E17)

    15:10

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (S3E4)
    Drama / Mysteriózní

    16:15

    McLeodovy dcery - Je více způsobů (epizoda) (2002) (S01E18)

    17:05

    McLeodovy dcery - Italský hřebec (epizoda) (2002) (S01E19)

    18:00

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E48)
    Telenovela / Drama

    19:00

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E49)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Srdce ve větru (TV film) (2008)
    Drama / Romantický

    21:55

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (S3E5)
    Drama / Mysteriózní

    22:55

    Krejzovi - Klidné spaní (epizoda) (2019) (E45)

    00:05

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E48)
    Telenovela / Drama

    01:00

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E49)
    Telenovela / Drama

    01:45

    Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (TV pořad) (2007) (S4E3)
    Reality-TV

    02:25

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    03:25

    Raymonda má každý rád - Invaze (epizoda) (1998) (S03E01)

    03:50

    04:10

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
The Real Housewives of New Jersey | F. Nontapat | [GVG-828] ママのリアル性教育 佐々木あき お母さん 近親相姦 GVG