foto

Richard Jaroslav Müller

  • nar. 5.12.1992 (26 let)
    Praha, Československo
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Vystudoval jsem DAMU, účinkuji v divadle Rokoko v roli mladého lékaře, v Hudebním divadle Karlín v roli akrobata a v divadle TaFantastika v roli Mága hry Aspects of Alice.

Ve filmu Muzikál aneb cesty ke štěstí jsem ztvárnil roli Mirka, dále například ve studentských filmech: Šest dní roli Lukáše smrtky nebo v ročníkové práci Davida Bumbálka, filmu Expozice, role spisovatele.

Natočil jsem reklamu pro Datart v roce 2012 a pro McDonalds v roce 2015. V současnosti spolupracuji se společností Slevomat jako herec, kameraman, scénárista i střihač. Vydávám pro tuto firmu reklamní videa.

Chodil jsem na základní školu s rozšířenou výukou hudební výchovy a poté jsem vystudoval sportovní gymnázium Přípotoční. Umím anglicky, španělsky a rusky a od malička dělám gymnastiku. Ovládám tedy akrobacii, dále kanoistiku, střelbu, střelbu z luku, horolezectví, umím jezdit na koni a žonglovat se třemi libovolnými předměty.

Zdroj: Richaed Müller

Herecká filmografie

Filmy

2018 Po čem muži touží
2017 Čertoviny
2016 Expozice (studentský film)
Muzikál aneb Cesty ke štěstí
Noční hráč (studentský film)
2015 Rodinný film

TV seriály

2017 Bohéma (TV seriál)
Vyhrát za každou cenu (E05)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
E-Commerce Essay | 6.6 Finding Your Feet (2017) | Геошторм