Tvůrci

Dnes nejnavštěvovanější profily tvůrců

 • foto

  Bruno Ganz (herec / režisér, nar. 1941)

  Bruno Ganz se narodil ve švýcarském Curychu. Otec byl švýcarským mechanikem, matka pocházela ze severní Itálie. Pro hereckou kariéru se Bruno rozhodl už při vstupu na univerzitu. Táhlo ho to stejně tak na jeviště jako za kamery, zpočátku se ale větších ovací… (více)

 • foto

  Rosa Salazar (herečka / režisérka / scenáristka, nar. 1985)

  Rosa Bianca Salazar (narozena 16.7.1985) je kanadsko-americká herečka. Je známá především z rolí Zone DeHaven ze seriálu Famílie nebo jako sestra Maria ze seriálu American Horror Story: Murder House. V roce 2015 ji budeme moci vidět v dalším filmu ze série… (více)

 • foto

  Robert Rodriguez (režisér / skladatel / střihač / kameraman / scenárista / producent / herec, nar. 1968)

  Robert Rodriguez se narodil a vyrůstal v Texasu. Už jako dítě ho fascinovala práce s otcovou kamerou a společně se svoji rozsáhlou sourozeneckou základnou natočil řadu krátkých snímků, většinou komedií. Roberta kromě filmu fascinovala i animace.Vystudoval… (více)

 • foto

  Mads Mikkelsen (herec, nar. 1965)

  Dánský herec, celým jménem Mads Dittmann Mikkelsen, se narodil v roce 1965 v kodaňské čtvrti Østerbro. Dříve než se vrhl na hereckou dráhu, pracoval 8 let jako profesionální tanečník. Herecké vzdělání získal Mikkelsen na herecké škole při divadle v Århusu.… (více)

 • foto

  Jan Prušinovský (režisér / scenárista / producent / herec, nar. 1979)

  Narodil se v roce 1979 v Hořovicích. Studoval gymnázium v Berouně, Akademii J. A. Komenského a Vyšší odbornou školu publicistiky. Po roce a půl povinné náhradní vojenské služby začal studovat obor scenáristiky a dramaturgie na pražské FAMU. Při studiu si… (více)

 • foto

  Rami Malek (herec / producent, nar. 1981)

  Rami Malek se narodil 12.5.1981 v Los Angeles, Kalifornie. Rami je egyptského původu, má bratra, identické dvojče Samiho. Obdržel cenu BFA (Bachelor of Fine Arts) na univerzitě v Evansville. V současnosti stále žije v Los Angeles.Ramiho hereckou kariéru… (více)

Hvězda dne

 • foto

  Keegan Allen (herec, nar. 1989)

  Celým jménem Keegan Phillip Allen je americký herec, jehož zatím nejvíce proslavila role Tobyho Cavanaugha, kterou hraje v seriálu PRETTY LITTLE LIARS na stanici ABC. Seriál vychází z knižního bestselleru série spisovatelky Sary Shepard.… (více)

Nejlépe hodnocené filmy

Tento tvůrce má 50 fanoušků.

Nové biografie

Narozeniny

Dnes slaví

Zítra slaví

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Boku.no.Hero.Academia.the.Movie.Futari.no.Hero.2018.HDRip.AC3.X264-CMRG[TGx] | Drones (2) | James McAvoy