M.a.t.t.

M.a.t.t.

Martin Černický

okres Poprad
If You Have Any Last Words, Say Them Now!

homepage

215 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 17.5.2008
  Joss Whedon
  (scenárista)

  Joss Whedon, známy tiež ako Joseph Hill Whedon strávil svoje detstvo na Manhattane, predtým než nastúpil na strednú chlapčenskú školu v Anglicku. Potom sa vrátil do Štátov, kde úspešne absolvoval štúdium filmu. Po presťahovaní do slnečného Los Angeles sa po roku neúspešného hľadania práce uplatnil ako jeden zo scenáristov… (více)

  • 30.3.2008
  Nathan Fillion
  (herec)

  Kanaďan Nathan Fillion sa narodil v hokejovom meste, Edmontone 27.3. 1971 a hoci chcel byť pôvodne učiteľom ako jeho rodičia Cookie a Bob, nakoniec sa rozhodol pre herectvo. Ako mnoho iných hercov začínal hraním malých rolí, či už v televízii, filme, nevyhýbal sa ani divadlu. Doma sa však nedokázal skutočne presadiť, preto sa… (více)

  • 23.10.2006
  Amy Acker
  (herečka)

  Amy Acker, celým menom Amy Louise Acker sa narodila a vyrástla v Dallase. Je najstaršou zo štyroch detí a herecké sklony zjavne nezdedila po svojich rodičoch, keďže otec bol právnikom a matka ženou v domácnosti. Amy študovala balet, moderné a jazzové tance po dlhší čas. Ešte počas strednej školy však musela podstúpiť operáciu… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Watch Movie | MAGIC TV-24/7 | Csillag kontra Gonosz Erők