StarsFan

StarsFan

Kristýna K.

Velká Británie
the lucky one

homepage

164 bodů

Moje oblíbené herečky

 • foto

  Winona Ryder

  Dobrovolně přiznávám, že ke svým oblíbeným hercům mám jakýsi majetnický vztah, přesto někoho po boku Dennise Quaida v Great Balls of Fire!, Kennetha Branagha v Celebritách a Al Pacina v Richardu III. vidím mimořádně ráda. Jak je asi poměrně jasné, je to právě Winona, která má ve všech svých filmech takové zvláštní kouzlo. Zatím jsem sice nepřišla na to jaké, ale jestli jednou změním sexuální orientaci, asi se do ní zamiluju.

 • foto

  Emma Thompson

  Velmi přirozená, velmi příjemná, velmi elegantní, velmi... anglická. Vždy jsem ji ráda viděla po boku jejího ex-manžela Kennetha Branagha v Shakespearových hrách.

 • foto

  Ellen DeGeneres

  Zbožňuju ji. Ne snad, že bych měla nějak nakoukané její filmové počiny, zato ale patřím k pravidelným divákům toho, co předvádí ve své talkshow; a nutno říct, že sympatičtější, pohotovější a příjemnější televizní moderátorku neznám. Velmi mi sedí její vystupování, její styl oblékání, její smysl pro humor, její snaha neznemožnit navěky hosty. I v tomto případě pro mě platí podobný fakt, jako jsem kdysi poznamenala u Winony Ryder: "Jestli jednou změním sexuální orientaci, asi se do ní zamiluju." (Že bych s tím u Ellen měla větší šance? Tím lépe!)

 • foto

  Juliette Binoche

  Její francouzský šarm mě jaksi magicky přitahuje. Čím více stárnu, tím méně jsou mi blízké americké přeafektované hrdinky romantických filmů a tím raději mám v podobných rolích právě Juliette, která naprosto přirozeně dokáže podobné snímky ukočírovat k mému srdci velmi sympatickým výsledkům. Věrnou kopii považuji i díky ní za možná nejlepší film, který jsem viděla MFF v Karlových Varech v roce 2010.

 • foto

  Grace Kelly

  Okouzlující slečna, dokonalý prototyp zkloubení křehkosti a síly. Filmová 50. léta mám velmi ráda a ještě radši mám kombinaci Grace Kelly + film z 50. let. Ať žije High Society!

 • foto

  Annette Bening

  Jedna z mála hereček, která dokáže zahrát nesmírně silné hlavní postavy. Poprvé jsem ji plně zaznamenala v Americké kráse, ale teprve její Božská Julie mě srazila do kolen. Tomu se říká famózní herectví.

 • foto

  Meryl Streep

  Nesmírně všestranná, inteligentní, zajímavá.

 • foto

  Judi Dench

  Má ráda Shakespeara a Jamese Bonda. Už jen proto si zaslouží mé sympatie. A za to, jak tyto role zvládá, nakonec patří i mezi mé nejoblíbenější herečky.

 • foto

  Jamie Lee Curtis

  Univerzální herečka hodící se stejně tak dobře do komedií jako hororů. Často mě překvapuje elánem, který tryská z většiny jejích rolí.

 • foto

  Jane Wyman

  Neviděla jsem ji v mnoha filmech, ale musím přiznat, že Jane má charisma. Znáte tu chvíli, když se na nějaký film podíváte prostě jen proto, že v něm hraje určitý herec? Přesně to je u mě příklad Jane.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Millennium: Lo que no te mata te hace más fuerte HD 2018 | Download | Download