sans.sourire

sans.sourire

Česko

1 bod

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 12.1.2019  22:17
  Divošky (TV pořad) (2013)
  odpad!

  Divošky, hned ze začátku řeknu, že tohle nebude moc pozitivní komentář. Jak se to vůbec může nazývat zprávy? Dle mého názoru je to jen nějaký shluk trapných videí, které by měly každého rozesmát. Určitě se u toho smějete, ale ne těm videům. Spíše tomu, jak tohle vůbec někoho napadlo. Kéž by investoval někdo čas místo téhle blbosti normálním zprávám. V pořadu nevidím žádný smysl, je to podle mě ztráta času. Prostě trapné.

  • 12.1.2019  22:16

  Sněhová královna: V zemi zrcadel, se sestrou jsme chtěli jít na něco do kina, tak jsme šli na tuto pohádku bez toho, aniž bychom něco věděli o příběhu. Moc se nám to líbilo. V polovině filmu nám jaksi došlo, že je to pokračování, což nás celkem vyděsilo. Ale problém to nebyl, protože příběh byl podán tak, aby jej pochopili i ti, co předchozí díly neviděli. Pohádka v sobě nesla moc krásné myšlenky, které stojí nad popřemýšlení. A musím říct, že je zpracovala báječně. Někdy by se to zdálo i přehnané, ale tak je to animovaná pohádka - co byste čekali. Byl jsem z toho mile překvapen a předčilo to všechny mé očekávání.

  • 12.1.2019  22:16
  Kouzelník Žito (TV film) (2018)
  odpad!

  Kouzelník Žito, se skoro žádnými očekáváními jsme si tuto pohádku pustili při rozbalování dárků o Štědrém večeru. Méně jak půlhodinu jsme sice prošvihli, ale byli jsme zvědaví. Nemůžu to posoudit na sto procent, protože jsme tomu nevěnovali pozornost, ale připadalo nám to jako směsice všech možných věcí, přeplácanina, do které se vrazilo nespočet peněz na různé nepotřebné efekty. Tak z toho vznikla pohádka s možná dobrým příběhem, ale laciným zpracováním. Někdy peníze neudělají pohádku bohatou, ale právě lacinou.

  • 12.1.2019  22:15

  Anděl páně 2. celkem jsem se obával, jak se sequel vyrovná povedenému prvnímu dílu. Nakonec jsem byl přemile překvapen a došel k závěru, že tento sequel shledávám jako lepší než díl předchozí. U sledování této pohádky jsem cítil snad všechny emoce. Krása. Byl jsem velice spokojen. Příběh byl silný, zpracování též, herci podali úžasný výkon. Přijde mi, že tato pohádka není ani tak pro děti, ale spíše pro starší diváky a myslím, že i oni ji shledají jako moc povedenou.

  • 12.1.2019  22:15
  Mahó šódžo Site (TV seriál) (2018)
  *****

  Mahou Shoujo Site je japonské anime, v originále 魔法少女サイト, jež je adaptací mangy autora Satou Kentarou. Toto anime o dvanácti dílech otvírá dveře do smutného a brutálního života mladé dívky se jménem Aya Asagiri. Její život pohlcuje beznaděj, je neustále sama, nemá žádné přátele, rodina se o ni nezajímá. Je brutálně šikanovaná a zneužívána svým bratrem. Její život není nic příjemného, ale prostě si zasloužil moji pozornost. Nemohl jsem od prvního dílu spustit oči. Prostě jsem jen hltal beznaděj jejího života a celých 24 minut projevoval lítost. Ihned jsem našel k Aye sympatie a prostě musel vyslechnout celý příběh. Atmosféra jejího života se nezlepšuje ani poté, co se díky internetové stránce stane magickou dívkou, aby se zbavila neštěstí ze svého života. Paradoxem jí neštěstí přibude. Ale pár pozitivních věcí se na tom najde: Aya konečně ochutná přátelství. Jak vidíte, jsem do toho zažraný. I každého dílu jsem měl napnuté oči, co se stane dál, smutnil, třásl se strachem o Ayu a celé to neskutečně prožíval. Po čtyřech dílech jsem si dokonce musel objednat mangu. Největší mínus sledování tohoto anime bylo čekání na další díl. Shrnu to tímhle: Žiji tím.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Superman: The Animated Series | Evolution Simulator 2 v1.06 APK Free | Vego TV - Chinese TV Movies apk