Malarkey

Malarkey

okres Praha-východ

homepage

1580 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 13.12.2015
  Baltasar Kormákur
  (režisér)

  Islandská kinematografie už nějakou tu dobu zažívá obrovský boom v Evropě, ale i v Americe. Může za to nejenom fakt, že co Islanďan, to skrytý talent na umění, ale i Baltasar Kormákur, který se od herce dokázal vypracovat v jednu z nejdůležitějších postav Islandské kinematografie současnosti.

  Baltasar začal nejdříve coby herec,… (více)

  • 11.9.2007
  Nick Frost
  (herec)

  Trochu silnějšího, ale věčně optimistického Angličana jako je tento si nelze nevšimnout. Objevuje se ve filmech sice výjimečně, ale když už se objeví, tak to za to většinou stojí. Ať už mluvíme o SOUMRAKU MRTVÝCH nebo JEDNOTCE PŘÍLIŠ RYCHLÉHO NASAZENÍ, nemůže chybět do trojice, která dělá tyto filmy tak oblíbené. Krom něj mezi… (více)

  • 28.8.2007
  Denis Leary
  (herec)

  Neexistuje na pódiu komika, který by se snažil bavit obecenstvo tak napínavě a důrazně jako je Denis Colin Leary. Člověk nominovaný v cenách Emmy jako americký komik, scénárista a režisér zároveň, znám díky svému svéráznému stylu humoru, kterým dominuje stále rozzuřený bavič vykuřující jednu cigaretu za druhou.

  Denis se narodil… (více)

  • 11.8.2007
  Ted Demme
  (producent)

  a filmem s názvem KOKAIN vzniká paradox, na který se jen tak nezapomíná, stejně tak jako na režiséra, kterého si zapamatoval celý Hollywood, díky tomu jaký byl. Ale to bych předbíhal dobu. Začněme od úplného začátku.

  Edward se narodil 26. října 1963 v New Yorku, kde také vyrůstal, přesně Rockville center na Long Beach a jak to… (více)

  • 21.3.2007
  Sigur Rós
  (herec)

  Sigur Rós, neboli v překladu „Růže vítězství“, je Islandská kapela, která svým ojedinělým hudebním stylem dokázala zaujmout již nejednoho posluchače. Kapela vznikla v Reykjavíku v roce 1994 a začínala v tomto rozpoložení: zpěvák a kytarista Jón Birgisson, baskytarista Georg Holm a bubeník Ágúst, později se k nim přidal ještě… (více)

  • 7.6.2005
  Chris Barrie
  (herec)

  Chris Barrie se narodil v Německu, ale později se přestěhoval do Británie a v Belfastu absolvoval s velmi dobrým prospěchem metodistickou školu. Už tehdy projevil talent pro satiru a imitaci, když napodoboval své učitele. Nechal se sice zapsat na obchodní školu v Brightonu, ale potom se rozhodl, že tohle není cesta, po které… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Fifty Shades Darker 2017 UNRATED HDRip XviD AC3-EVO | CSI: Kryminalne zagadki Miami (2002) CSI: Miami | Manifest 1x14