Malarkey

Malarkey

okres Praha-východ

homepage

1579 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 25.8.2009  09:09

  Utahaná nuda o příbězích, co se udály po 11. září v Americe, konkrétně v New Yorku. Pro Američana možná citlivá hodinka a půl, pro mě unavená nuda, dost možná proto, že jsem to zas tolik neprožíval jako oni.

  • 25.8.2009  01:20

  Píčovina o vztazích mladých a bohatých, kteří si chtějí vrznout a nedělá jim to největší problém. Tihle bohatí a mladí si totiž myslí, že si všecko koupí. Krom šukání, což je vlastně rutina, tak i Thorntona a Rourkeho do tohodle filmu, což je vlastně píčovina, protože oni v takovýchto filmech nemaj vůbec co dělat. Omlouvám se, že jsem sprostej, ale tohle je fakt odporná sračka, na kterou se nemůže hrabat ani Melrose Place a sledovat tyhle kryply jak si žijou a využívaj jednoho za druhým, namlátil bych jim tak, že by je nedokázali zpravit ani v té nejvíc sourkomé plastické chirurgii na světě, která by podle jejich maminků a tatínek dokázala naprosto všecko...šmejdi.

  • 24.8.2009  10:05

  Přišlo mi celou dobu, co jsem na tenhle animák koukal, že tohle prostě pro dětičky v žádným případě není. Hudba je nádherná, jenže hrozně smutná a ten příběh ze začátku také neoplývá optimizmem...spíš se to všecko s prominutím sere a ukazuje to zkráceně život, takový jaký prostě je, a ty děti to nebudou schopný pobrat. Příjde mi to hodně zvláštní, že Pixar zkouší na děti zapůsobit v tomhle směru. I když v průběhu to dokazuje, že dětičky mají cílený trh pro Pixarovce, stejnak se toho dojmu zbavit nemůžu. Uvrhne ho na mě totiž hnedka při první scéně, kde jsem snad i vypustil pár slz, protože spojení s hudbou tu bylo dost na psychiku a já měl dojem, že takhle zle mi bylo naposled u závěrečné scény Gladiátora..no fakt...až tak mě to vzalo. Přitom je Vzhůru do oblak hezký filmík, i animace je hezká. Přesto je to hodně zvláštní animák, který mě dokázal dost položit na kolena, ne koncem, ale už začátkem a ta hudba zde je jako seslání z nebes...nádherná, příjemná, smutná a osudová. Taková, jaká se vkládá do těch nejnáročnějších životních dramat. Ale jenom ze začátku, pak už je to prostě a jenom pohádka a musím říct, že krásná.

  • 22.8.2009  12:32

  Oni ty příběhy jsou zvláštní, hodně zvláštní, ještě když jsou nakreslena z pera, které držel v ruce tvůrce Hayao Miyazaki. Jenže stále si nemůžu zbavit dojmu, že Princezna Mononoke je ze všech nejhezčí i když jsem celkově z jeho tvorby viděl i s tímto tři filmy. Jenže stejnak...ta animace, ta preciznost...to se v současné době u našich, Evropských pohádek ani nemůže stát, skutečně ne. Když třeba na Fox Kids, nyní už Jetix sleduju ty pohádky jak jsou všecky na počítači v renderované grafice, co nejrychlejc nasnímané, snad dělané ve Flashi, aby byly co nejrychlejc, nejjednodušejc...a přitom jsou tak odporné, a děti po nich akorát zblbnou. Zlaté Kačeří příběhy nebo právě anime tohoto tipu, které musí pobavit každého. Zvláštní příběh, nádherné obrázky přetavené do filmové podoby na které se holt nezapomíná. Možná ty příběhy jsou ale přetáhlé až moc přes kapsy, jinak by to bylo za totálních pět.

  • 19.8.2009  10:44
  Bruno (2009)
  ***

  Říkal jsem si, že nejhorší problém téhle komedie by mohl být fakt, že by se v tom hrozně viděl Borat, jenže ono tomu tak vůbec není. Scénky jsou absolutně jiné než by člověk čekal, plno toho překvapí, plno toho znechutí, ale nutno dodat, že Sascha Baron Cohen se vším neskutečně zabruslí do autu, že to vlastně vyjde zábavně. Není to totiž ani sprosté, nechutné nebo úchylné. Tohle je, zdá se mi, totiž uplně nová dimenze humoru, jakou ještě neznáme a jakou nám může v současnosti skutečně nabídnout jenom Ali G, Borat nebo právě Bruno. Jde o zvyk a zvládnout se dá všecko. Když jsem nad tím vším přemýšlel, asi bych i teď Boratovi slevil o jednu hvězdičku na tři. Kvalitně si totiž mohou oba podat ruce, protože u tohodle se stopro zasmějete, a některé scénky se stanou legendárními, že na ně jen tak nezapomenete, ale furt je to jenom souhra různých scének, do kterých se ještě občas přimotá nějaká ta citově vypjatá vsuvka...jako v Boratovi, že mi to přišlo vlastně filmové, ale přitom je to jenom takový obal. Už to není ani tak o demenci Amerického národa jako spíš o ponížení jednotlivých lidí, protože jak se zachovat v daných situací, které si sám hlavní herec vytváří, si nedokážu ani sám představit a vtipné chvíli nenechají diváka dlouho čekat. Plno nápadů mi ale přišlo, že to všecko je trošičku moc nucené, ne ze strany Bruna, ale ze strany jeho okolí. Každopádně u tohohle jednou a dost i když je to vlastně nesmírně autentické, každopádně už ne přecijen tolik jako Borat. Sascha Baron Cohen ale stále zůstává komikem 21. století a zůstane už asi na furt.

  • 17.8.2009  12:12

  Jméno toho parchanta...Ace Irwin Ventura jr. mluví asi za vše co? Ale kdyby to ve filmech fungovalo tak jako v realitě, tak by mě na tomhle mohla těšit aspoň jedna věc, a to ta, že jeho tatík umřel, takže nějaký Ace Ventura, aby se uzavřela trilogie už nejspíš nebude, zaplaťpánbůh.

  • 16.8.2009  18:05

  ....a vy tvrdíte, že Uwe Boll natočil debilní fantasy? a že to je nejhorší režisér na světě? Tak se podívejte na tohle a povyprávějte mi, co je horší...tohle se teda hodně, ale hodně snižuje pod vůbec možnou hranici toho špatnýho do úplnýho odpadu, protože takovou sračku jsem zase hodně dlouhou dobu neviděl a lituju toho, kdo si ji v trafice za padika koupil.

  • 16.8.2009  17:22

  Jako zapřísáhlého fanouška Přátel se musím přiznat, že hned zezačátku mě nepotěšil dabing Matthewa Perryho. Nevim proč, ale udělá to hrozně moc, když svýho oblíbenýho herce slyším stále se stejným hlasem. Když pak příjde jiný dabér, hned na něj musím koukat jinak, skoro jako kdyby to byl jiný herec. Přesto jsem i tak rád, že si Matthew zase konečně někde zahrál. Od souseda zabijáka je totiž tohle další film kde kse konečně objevil, a to už utekla docela dlouhá doba. Příběh zas tak zlý není, ale má v sobě strašně moc nesmyslů, který ale stejně většinou házim za hlavu, protože u filmu se chci hlavně pobavit a ne nad ním přemýšlet, i když i to příjde k duhu. Zmatená duše ale rozhodně není nic hroznýho nebo na druhou něco závratně inteligentního. Je to dobře odvedená práce a solidní příběh, ve kterém se Perry po delší době zase ukázal.

  • 16.8.2009  03:21

  O pařbě ve Vegas se ze začátku vůbec nemluvilo, a najednou to začalo v Americe trhat rekordy až to překročilo výdělek 100 milionů dolarů. Tak se to nacpalo i k nám do kin a vydrželo to tady jenom týden. Dost možná taky proto, že o tom prakticky nikdo nevěděl a najednou se vynořilo něco o čem nikdo neslyšel, včetně mě. Jenže během promítání v českých kinech tenhle film tady měl přes 90 procent a mně přišlo divný, že právě komedie má tolik, že jsem se na to musel podívat a ono na tom něco fakt je. Ačkoliv herci zas tak profláklý nejsou, komedie je to parádní. Asi jako v každé klasické komedii, tak i zde se objevuje jeden vůl, na kterýho se snáší veškerá pozornost a který ze všech stran nejvíc hláškuje a že mu ty hlášky padají z huby jak na běžícím páse, tak i tak padá a roste film s ním. Po prvním shlédnutí jsem se den na to podíval na film znova a kupodivu se mi to nepřestalo líbit. Tohle je opravdu komedie, na kterou se nezapomene. Možná vypadá levně, ale má toho v sobě fakt hrozně moc...a to jsem ani nemluvil o muzice, která je do komedie zanesena naprosto dokonale.

  • 15.8.2009  22:45
  Rebel (2006)
  **

  Tohle byla strašně utahaná romance na druhou, která ale měla pár hodně solidních bojových scén, jenže jak to tak bejvá, neskutečně to zazdil příběh a taky dost neznalost historie Vietnamu. Rebel je můj Vietnamský film co vidím, a rád se kouknu na něco co neznám a co mě dokáže překvapit, minimálně kulisama, které nemám šanci vidět jinde než v cestopise. Jenže tady je dost zásadní problém v tom, že já vlastně ani nevím proč a za co bojují. Trošku se mi to splejvá a celkově mi to nepříjde nijak úžasný. Zas tak špatný film by to ale nebyl, kdyby těch bojůvek tam bylo víc ty totiž byly hrozně efektivní a stylové, až jsem na to občas čuměl s otevřenou hubou, jenže jich furt bylo tak málo, na úkor délce, že jsem měl co dělat abych to vůbec dokoukal, každopádně jako zpestření je to více než zajímavé.

  • 15.8.2009  13:16
  Vize zločinu (TV seriál) (2007)
  ***

  Zase tak špatný seriál to není, jen si hraje na něco co není. Myslím to v tom smyslu, že Jeff Goldblum se snaží hrát postavu tak extravagandní jako je například Dexter nebo Dr. House, ale vůbec mu to nejde. Neznamená to, že by to byla jeho chyba, jenom kecy, kterejma utírá lidi kolem sebe nejsou tak dobrý a chytlavý, abych o něm řek, že je to borec a že ho mám rád za to, že má přesně takovouhle a takovouhle vlastnost. Občas to hraničilo až s trapností, ale furt se na to dalo koukat. Sice je jenom sedm dílů a potom seriál zrušili, za to bych to bral jako takový delší film. Rozhodně to nezklame, ale od seriálů se holt už v dnešní době očekává víc než dost. (5/10)

  • 30.7.2009  22:01

  Tak nějak jsem na tenhle film byl zvědavej už jenom z toho důvodu, že Bob Dylan měl zvláštní život a ztvárnit ho na plátně bylo takřka samozřejmostí, jenže to by se toho nesměli chytnout tvůrcí tohodle paskvilu, který dost možná originální je, ale já jsem mu vůbec nerozumněl a ani jsem nechtěl, přišlo mi to celý nesmyslný od začátku do konce. Každý herec by měl ztvárnit část hudebníkova života, přičemž se tam objeví jako Bob Dylan i Cate Blanchett. Nevím proč je to napadlo, ale narozdíl od odborníků, já jako obyčejný člověk nad takovýmhle filmem nemám pochopení.

  • 30.7.2009  10:43

  Ze začátku tenhle film vypadá hrozně, ale fakt strašně, amatérsky. Ale časem se z toho vyklube vcelku schopná honička, ze které ale vypadne chuchvalec chlupů jako z kočky, když se pobleje na rohožku.

  • 30.7.2009  10:41

  Duchařina jako Brno, co víc od tohodle filmu čekat. Snad jen závěrečné rozuzlení, které určí, jestli tenhle film za to stojí nebo ne a já Vám rovnou na rovinu můžu říct, že to za to stojí, protože každý nový nápad se musí náležitě ocenit, ohledně duchů a tady to podle mě vcelku zdárně funguje.

  • 30.7.2009  10:40

  Na Americké srdce se dobře koukalo, i když to vlastně byl obyčejný život a nic víc. Ale co víc si člověk od takového filmu vlastně může přát než čistou a krutou realitu, na kterou jsem se zaujetím nedokázal odtrhnout oči. Herci totiž zahráli opravdu výborně, co se týká Bridgese nebo Furlonga. Zásadní ale u takovýchto filmů je konec, protože na ten se, pro životní příběh většinou nějak vysvětlí, narozdíl od reality, a tady to dopadlo tak, že jsem spokojený náštěstí byl. Takže to vyšlo vcelku pozitivně. Americké srdce je nenápadný, ale opravdu pěkný film, který hodně rychle uteče a má v sobě tolik srdce, že by dokázal naplňit svojí laskavostí celý LaManchský průliv.

  • 26.7.2009  10:43

  Už jenom ten obal mi příjde jako dost trapná parodie na Meet the Fockers, ale horší na tom bylo, že ty jeho sračky co tam ten herec zpíval se vůbec nedaly poslouchat. Nechápu proč, ale asi mafiáni nemají smysl pro sluch, protože tohle byl fakt strašnej film, nebo to byla originální mafiánská taktika jak z nuly udělat hvězdu a nenápadně z toho vytěžit co nejvíc pro Cosa Nostru? Aneb jak v dnešní době z trapný zpěvačky udělat hvězdu na dobu neručitou a za chvilku si na ní nikdo nevzpomene? Asi ne...tohle bylo fakt hrozný.

  • 24.7.2009  19:09

  Upřímně natočená blbost, která kypí product placementem na každý scéně, asi jako tak, když Mádl s Kotkem chlemtali jednu sprajtku za druhou v Rafťácích a přišli si při tom hrozně kůl. Ale nakonec se to stejnak dá naprosto bez problémů přežít a je mi naprosto jasný, proč tomuhle filmu sázej odpady jeden za druhým. On ten scénář trošičku ztrácí rozumný lidský myšlení a některý věty jsou fakt dost daleko od reality, když nebudu počítat příběh, ale popravdě se na to dá v klidu podívat, aniž bych řek, že to je píčovina. To bych dokázal říct o Expertech, Panicovi co je na nic a ne téhle komedii, která krom toho, že je zčásti taková jako ty filmy co jsem psal, také dokáže pobavit a herci sami o sobě dokáží udělat dost. Vy nám taky, šéfe! je sice blbost, ale tři hvězdičky je cena, kterou si prostě zaslouží. Neurazí, a svým hereckým sborem z toho dokáží vyždímat docela příjemné pokoukání, které nezklame, protože čekat od toho moc ani nejde. Plus samozřejmě Sandra Nováková dokáže s leckterým divákem udělat svoje, škoda jen některých naprosto zbytečných scén s ní. Když už natočit erotickou scénu, tak jí natočit pořádně, a ne jako tady. Zbytečně a uboze. Jinak je to ale docela fajnovej film a co víc od takových komedií u nás chtít.

  • 22.7.2009  17:07

  Hrdinové války jsou supr film, o tom nemá cenu diskutovat. Jenže proč mi válečný film z Číny má připomínat druhou světovou válku v podání Zachraňte vojína Ryana nebo Bratrstva neohrožených, to mi hlava nebere. Nejde o příběh, ale právě o ony kulisy, o rozpadlé baráky a přestřelky, které se ve filmu dějí. Jinak je to neskutečně peckovitá záležitost, na kterou se rád znovu podívám, ale stejnak se neubráním dojmu, že i ten příběh jsem už někde viděl, a ta překvapení už mě nedokáží tak silně překvapit.

  • 22.7.2009  17:07
  Leda ve snu (2008)
  **

  Tak zato já jsem se nezasmál ani jednou. Komedie, která nemá ani jednu vtipnou scénu...? proč ne.

  • 22.7.2009  17:06

  Mám tyhle Evropský filmy hrozně rád. Díky kanálu Cinemax se k ním taky jednoduše můžu dostat. Jednodušeji by to už ani nešlo. Já jsem Juani mi nabídlo fantastickou Španělku, na které je nádherně znát, odkud je, a její výborný herecký výkon, díky kterému film vyzdvyhává ale také s ním padá na kolena. Příběh samotný totiž ukazuje nás mladistvé a zkušenosti se vztahy, které v dnešní době získáváme a jak se od nich ponaučujeme. Já nevím proč, ale hodně jsem se s tím ztotožňoval, a věřím, že nejen já. To věčný posílání smsek, co dokáže vztah jednoduše rozvrátit ale zas dát dohromady, všecky ty vymoženosti a problémy, které se kolem nás točí, to přesně je vryto do tohoto příběhu o holce, která je jednou z nás a přitom je něčím zvláštní. Nejlépe to ale vystihuje závěrečná scéna a věta hlavní hrdinky, která zní takto: "Už nejsem dítě..." a myslím, že takhle se cítí po tom, co prožije ona, naprosto každý, kdo se na tento film podívá. To je na tomhle filmu hezké. Dokáže vztahy dnešní mládeže nádherně rozebrat a ukázat, že to tak skutečně je a že to tak je na celém světě.

  • 19.7.2009  11:02

  Komentář jsem nakonec upravil a krapet zjednodušil. Film je naprosto o ničem, ale fanoušek bude spokojenej, a to ani nemusí číst knížku. Stačí, že tam uvidí Hermionu, Rona, Harryho a Bradavice plný jinejch lidí plus Lenku Láskorádovou, která je skutečně k zulíbání, ale jinak je ten film fakt o hovně, a to se upřít nemůže. Ale stejnak si budu stát za tím, že za to nemůže film nebo tvůrci, ale že si to Rowlingová udělala sama tím, že chtěla svojí ságu připravit na závěrečnou pouť za Lordem Voldemortem.

  • 19.7.2009  11:02

  Na SinCity jsem kouknul dvakrát a i podruhé mi to utvrdilo skutečnost, že takovéhle filmy prostě nejsou pro mě. Tarantino, Rodriguez a teď už i Miller jsou režiséři bez kterých se skutečně obejdu a jediné co by mi mohlo od těchto tří chybět by byly možná tak komiksy které Miller původně nakreslil, protože ty mají skutečně co nabídnout, ale jejich filmy jsou čistá prachbídná snůžka jednoduchých příběhů jdoucích za pomstou plných neskutečných, neuvěřitelných ale veskrze silných scén, které se v paměťi ukotví ať už člověk chce nebo nechce. Tady si prostě nevybere. Sin City si z Pulp Fiction vzal ten způsob vyprávění jednotlivých příběhů, i když, jak mi jeden uživatel zde řekl, Tarantino na filmu spolupracoval minimálně. Každopádně i tak jsem nebyl spokojený a na další díly se rozhodně nijak závratně hnát nebudu. Stylové to sice je, ale zbytečně stylová brutalita, a zbytečně syroví hlavní hrdinové mi absolutně nesedí, i když v knize si je většinou rád užiju, ve filmu to jaksi nefunguje. Kniha je prostě kniha a přetavit tak jednoduše postavu která v knize funguje do filmu zas tak jednoduchý není. To by klidně mohli vyprávět tvůrci filmu Stopařova průvodce po galaxii. Sin City je městem hříchů, ale já bych se bez něj klidně obešel. Je vidět, že ho podporují hlavně rukopisy Tarantina a Rodrigueze. Ta stylovost je stejnak naprosto o ničem a to dokazuje film Spirit. Takže na tomhle je hezké akorát tak těch pár jmen, a to je asi tak všechno.

  • 19.7.2009  11:02
  Zápas (1999)
  **

  Sračka na kterou jsem se fakt docela těšil, protože název jasně naznačoval o čem v něm půjde. Jenže nakonec se z toho vyklubala neskutečně debilní záležitost, ve které fotbal zas tak ani neúřadoval a celkově film naprosto o ničem.

  • 16.7.2009  08:45
  Rudý baron (2008)
  ***

  Přesně tak jak zdejší kamarád uživatel povídal. Na tomhle filmu, jestli trošku znáte příběh o Rudém Baronovi, tak přesně víte co máte očekávat, jenže od něj to prostě prakticky vůbec ale vůbec nedostanete. A co se týče té největší bitvy ze všech, tu autoři radši okamžitě vypustili. A já to nepochopil, fakt ne. Proč si s tím alespoň nedali práci. Líbí se mi, že ve filmu je vidět, že tenkrát se válka chápala jinak, tedy co se týče letců, ta směs baronů, princů a všelijakých hrabět, co se této bitvy účastnili totiž dokázali ve vzduchu navodit příjemný závan skutečného soupeření s velkou špetkou ctí a hlavně džentlmenství, kterého se tam dola na zemi nikoho netýkala a nikdy ani týkat nebude. Letci prostě ukázali válku z naprosto jiného pohledu, a velitelové si nevěděli rady co s nimi, i když jim ve skrytu duše neskutečně záviděli, že něco takového ve vzduchu dokáží vyloudit. To si ale vysloužila jen první světová válka a znovu se to zřejmě už opakovat nebude. Tenhle film to nabízí a je vidět, že si s tím rozhodně hlavu neláme. Ukazuje to, co lidi, kteří tento film chtějí vidět, už dávno vědí, jenže to na co se těší, to s nadšením autor upustí. Je to ostuda, pro Německého občanu ještě větší, protože tady se opravdu Německý národ nemusí oproti zbytku za co stydět. Tady skutečně šlo jen o pohé leč veskrze ušlechtilé soupeření. Každopádně filmově to projeli na celé čáře, barbaři.

  • 16.7.2009  07:37

  Vztahová zmotanina u který jsem myslel, že umřu nudou. Proč to ale má tolik procent a proč tomu plno lidí sází plnej počet, to mi opravdu hlava nebere. Mě to prostě nebavilo a tyhle vztahy šli naprosto mimo mě. Neřikám, že se u těhlech filmů občas nechytnu, ale první fakt už je ten, že jsem u toho usínal a fakt mě na tom nic nebralo, včetně dialogů.

  • 16.7.2009  00:14

  Docela slušný film, ze kterého se zas tolik vytřískat nedalo a hlavní hrdina byl trošičku dement. Ale vesměs se na to dalo koukat pěkně a mělo to takovej ten klasickej dobrej konec, ze kterých mám v poslední době docela radost, protože takovejch klasickejch filmů se už tolik nevidí, na druhou stranu zas tak kvalitní nikdy nebyly, ale aspoň se na ně dobře koukalo. Ta myšlenka totiž není zlá, ale výsledek je docela okoukanej a ke konci už je to trošku dementní, ale mě to stejnak bavilo jako na začátku tak na konci, i to docela dobře uběhlo. Nic velkýho to není, ale rád jsem se na to kouknul.

  • 15.7.2009  11:17
  Ničitel (1997)
  *

  Na tomhle filmu mě nejvíc rozesmála scéna, kdy rodiče svému náctiletému dítěti div nerozbili hubu za to, že stáhnul z internetu Vřískot 2, který měl mít premiéru až za další týden. Kvůli tomu stahování totiž měl i problémy ve škole a celkově byl hrozně problémový dítě...no nic...Asi to byl skutečný ničitel filmových tvůrců, ale co jsme v dnešní době my všichni?...

  • 15.7.2009  00:27
  Vytrvalí (2006)
  **

  Francie komedie umí, ale touhle bych se příliš nevytahoval, že jsem měl tu čest jí vidět. Nápad špatný není, ale ti herci mě absolutně nedokáží zaujmout, a to na Francii vždycky nebyl problém.

  • 14.7.2009  23:18

  Malíře neznám a nepřišlo mi na tom nic úžasného, ale díky konci jsem procitl abych zjistil, že film je vlastně o jednom obrazu a o jisté náhodě. Průměr, který nezachránila ani hlavní postava Sylvie Testud, která mi teda rozhodně nepřišla moc hezká, abych pravdu řekl, a proto se na to zas tak hezky koukat nedalo. Když ze 70ti procent civí do plátna právě ona. Jinak film samotný není žádný velký objev, ale pro jistou hrdinku rozhodně podstatný je. V půlce to dokáže dost nudit a kdybych si pustil začátek, pochopil o co de, a pak pustil konec, vyšlo by mi to na stejno jako kdybych koukal na celý film.

  • 14.7.2009  22:10
  Zpátky doma (2007)
  ****

  Hrozně hezký film ze života vyprávějící příběh člověka, který by se kvůli kamarádovi dokázal přetrhnout a to se v dnešním světě hrozně cení. Zajímalo by mě, jaký kamarád by to pro druhého udělal, to, co se děje v tomto filmu. Vidět tento film bylo totiž jako se dostat do nebe a sledovat tam příběh člověka, který už má pronajaté místo vedle Ježíše, protože nic jiného si nezaslouží. Ale pravda je taková, že takových lidí je stejně hrozně málo. I Číňan se dokáže chovat jako svině, takže všeobecný názor o Češích bych tolik nehrotil, protože věřím tomu, že každý je ve skrytu duše stejně svině a někdo je větší, někdo zas menší, ale každý to v sobě skrýváme, jen je otázka v jakém rozsahu. Zpátky doma je ale nádherný film, který si na nic nehraje, humor určitě precizně příběh vyšperkuje a hlavně se na něj skutečně hezky kouká. V tomhle filmu jsem vlastně viděl všecky druhy postav. Během dlouhé cesty jsem měl to štěstí vidět hodné i zlé a hlavně i člověka s chutí do života a takových je v dnešní době hrozně málo, a proč ? protože si počáteční depresi ve většině chce zvětšit ještě víc a víc ,a pak jsou z toho akorát tak sebevraždy a proč by člověk neměl být víc šťastný, než proto, že žije tam kde žije a má kolem sebe lidi které zná. Zpátky doma je příběh, který se nezapomíná a rozhodně mu nejde upřít radost ze života a nezničitelného přátelství, přičemž obě věci dnešnímu světu neskutečně chybí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Mitron Original Motion Picture Soundtrack | BXH tháng 2 | Nenhum comentário