Malarkey

Malarkey

okres Praha-východ

homepage

1579 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
1 49 97 145 190 191 192 193 následující >>
  • 11.5.2005  19:31

  Tak z tohodlenc Santy jsem měl vítr ještě na přespříští Vánoce po shlédnutí o tehdejších Vánocích.

  • 11.5.2005  19:29

  Pravda je, že trojka byla už strašná, a dvojka se snažila furt ještě bojovat s příběhem a se zombíky tak půl na půl, ale už mi bylo jasný, že to prostě tak dobrý nebude a skutečně tomu tak je. Na trojce je alespoň hezké, že je vidět, jak autoři uvažují, že příběhově už moc neuhrají, tak hrajou hlavně na tu krvavou strunu jednosměrného cíle, tady je to tak zakomplikovaný, až už je to prostě klasické dvojkové zbídačení herní série.

  • 8.5.2005  20:07
  Kameňák (2003)
  ***

  Já se nasmál, jako u klasicky lidového českého filmu, který se skládá jen a pouze z Kameňáků a točí ho Zdenda Trošků. Na poprvé jsem se řechtal jak páté kolo u vozu, po druhé už po usmál, a tak postupně mi nakonec došlo, že je to všecko neskutečné ohrané, ale když jsem to viděl poprvé tak jsem se příjemně bavil. Jenže jak to v televizi dávají stále dokola, stejně tak jako Hoštickou trilogii, tak to omrzí, i když Slunce, seno neomrzí. A v tom je ten háček, ten rozdíl. Právě proto, že se to všecko skládá z kameňáků, a že je to dobrý nápad, nakonec po nějaké době zanucí a už nebude bavit tak jako dřív. Nebo takový na to mám názor já. Každopádně tenkrát to byla mela... --- A opustila sestra svého bratríčka Pepíčka a šla a šla a šla, až prišla do jiného stavu.

  • 30.4.2005  21:42

  Točeno u nás, tak tomu musím trošičku pomoct, protože jinak je to hrozná sračka :)

  • 30.4.2005  21:38

  Film, který dokazuje, že Němci jsou zvrhlí úchylové, tudíž plno myšlene z Klubů sráčů má plno skrytých pravd.

  • 24.4.2005  20:26

  Nezapomenutelný film, jako malý jsem to žral a dneska si na to rád vzpomenu, no a ta titulní melodie? To je věc absolutně geniální.

  • 21.4.2005  15:53

  Není to žádný zázrak, což se dá rozhodně čekat a i když autoři věděli, že žádný zázrak nezplodí, hrdě se do toho všeho opřeli a nechali vzniknout fantasy příběhu, s komediální vsuvkou, která mě docela potěšila, ale beztak mi to všecko přišlo, jako by to ušili pro děti, protože je to chvílemi docela nesmysl, a hudba se do toho všeho vůbec nehodí. Pokus se známými herci, kteří zahráli, co uměli s průměrnými efekty. Prostě jednoduchý průměrný film na nedělní odpoledne, tak mi to všecko příjde. Tak nějak na jedno brdo.

  • 17.4.2005  20:20
  Waterloo po česku (2002)
  odpad!

  Tak na tohle jsem koukal ve dvanácti letech, když to televize Prima pustila na Silvestra a musím se přiznat, že horšího Silvestra jsem si ani užít nemohl, i když popravdě přepnout na Novu by taky nebyla žádná sláva.

  • 9.4.2005  22:01

  Závěrečný díl jedné velké dekády je vlastně jedna velká depresivní historka, kterou si napsal sám Alan Alda a která už mi nepřišla tak suprácká, jako celý seriál. I když na druhou stranu to chápu. Nejde stále dokola se bavit o válce s vtipem....hlavně jde o ty následky a ty následky zrovna moc hezký nejsou. Náshledanou, sbohem a ámen je ale nádherné zakončení celého příběhu, kde mi prostě jenom chyběl vtip, ale nejen Hawkeye, ale celého seriálu. Né že by se jim to už ohrálo, spíše prostě chtěli zvážnit, což bylo dost potřeba, ale já od seriálu čekám přecijen něco jiného než od filmu a tak tomu dám o hvězdičku méně.

  • 4.4.2005  15:33

  Úchylárna na entou. Kam se na tohle hrabe jakýkoliv jiný český film. Tohle už je extrém, na který se ALE nezapomíná. Tomáš Hanák a Miroslav Donutil v celkem svižné road-movie, která se nečekaně zvrhne do dost nechutné bláznivé, ale docela povedené komedie, u které jsem nedokázal poznat, s čím na mě příjde pak. Zase se jim se životem naloží tak jak bude zdrávo a vše se srovná do vah osudu tak jak to má být. Pasti, pasti, pastičky je kravina, s povedenými herci, která je, nechci řikat špatná, možná jen relativně nepovedená, ale těžko se na ní zapomeno. A takových českých filmů je málo.

  • 28.3.2005  08:21

  Naprostá klasika. Jan Werich, Vlasta Burian, Boženka Němcová...Když už nic jinýho, tak tohle je klasická česká lidovka, která nezestárne ani za tisíc let.

  • 28.3.2005  08:12
  Delfín Flip (TV seriál) (1995)
  **

  Každé sobotní ráno jsem na to koukal a bavilo mě to, tak nevím proč bych to takto neohodnotil i když je to jeden z nejhorších seriálů tady na čsfd. Každopádně to takové rozhodně je, jenom jsem si na to všecko zvyknul. Tak nějak bych to zhodnotil. Ta druhá věc je, že ten Delfín je všeuměl a občas dokáže dost neskutečný věci a to rozčiluje, asi jako celý seriál (4/10)

  • 24.3.2005  21:26

  Je opravdu málo komedií, které dokážu milovat tak moc, že pokaždé když je vidím, se musím smát jako tenkrát, když jsem je viděl poprvé. Trhák pana Bowfingera je ztřeštěná komedie o partičce, která chce natočit film. Ta ironie je už obsažena ve filmu samotném a pokaždé, když je vidím, musím se smát. Steve Martina jsem nikdy extrémně nemusel, ale tady jakoby se změnil, z věčně hrajícího strachujícího se tatíka na brilantního režiséra Bowfingera. Stejně tak jako Eddie Murphy. Za poslední dobu si nepamatuju tak dobrý film, kde by on mohl představit své sklony ke komice. Tady se mu to podařilo, dokonce v dvojroli naprosto dokonalým způsobem. Výborná komedie, kde dva, v dnešní době, vcelku průměrní herci, dokázali zahrát tak dokonale, že bych byl rád, kdybych je v podobně ztřeštěné komedii ještě někdy viděl. Tedy Eddieho určitě. Ten, dle mého názoru, v poslední době padá na držku hodně solidně a je pomalu na čase aby se probral. Doufám, že se tak stane a že se opět budu moci podívat na nějakou komedii, která mě stejně pohladí a potěší na srdíčku, jako to udělal Trhák pana Bowfingera, který jsem jednoho parného večera shlédnul v malé místnůsce na chorvatských ostrovech plné lidí matně čekající na zábavu, a do dnes se toho nedokázal zbavit.

  • 5.3.2005  19:12
  Mizerové (1995)
  ****

  Dva nezapomenutelní černí kluci v Bayově provedení, kteří v tomhle a i v pokračování byli suproví. Mám tenhle film rád, je to takový ten klasický akčňák a je v něm taková ta klasická drsňácká mluva, která je zabarvená vtipnými scénami a fakt je, že kdykoliv můžu tak se na tenhle film podívám. Baví mě, a to je hlavní, zase od Baye je to jeden z mála.

  • 5.3.2005  18:52

  Měl tyhle filmy Scharzenegger zapotřebí? Ale kdyby to bylo jenom s policajtem ze školky, co takový Junior nebo Rolničky kam se podíváš. Takovej bijec a takovýhle bejkoviny.

  • 2.3.2005  23:33
  60 sekund (2000)
  ***

  Když má člověk během tohoto filmu nutkání jít na hajzl tak prostě vstane, dojde na hajzl, vysere se, vrátí se zpátky a jestli chce stihnout tenhle film v celku a v té nejlepší kvalitě, bude ho to trvat nanejvýš šedesát sekund. Být to akčnější, možná by to měl za míň, ale tady to za míň určitě nestihne.

  • 1.3.2005  23:03
  Kat (2004)
  **

  Když si vzpomenu když jsem koukal na to jak točili tenhle film a uvědomim si, že tvůrci měli největší vítr ze scény, kdy skočí auto z otevírajícího se mostu na druhý, tak mi vlastně došlo, že tohle je strašný béčko, ale strašný...

  • 24.2.2005  14:26
  Titanic (1997)
  ****

  Velkofilm, ještě aby ne. Příjde mi to ale, že jak samotná loď, tak samotný film postihnul stejný nebo alespoň obdobný problém. Velké naděje, velké očekávání a pak strmý pád. Problém je, že právě u tohoto filmu jsou lidi, kteří ho milují a lidi kteří ho haní. Já osobně ho mám rád, ne zas natolik, že bych byl zblázněný Leonardem nebo Kate, ale tím, jak je natočený. Jeden z nejdražších, dříve i nejdražší film, který byl, kdy vůbec natočený v Americe se stal úspěšný, vydělal si na sebe, ještě aby ne. Tvůrci ho točili za tím cílem, jak velký titán byla loď v té době, tak monumentální musí být film v té době a také se tak stalo. Není chvíle, kdyby se o tomto filmu nemluvilo i dnes. Věrohodně ukázal poslední chvilky na lodi, které nebylo souzeno. Hlavní je, že já se bavil.

  • 14.2.2005  20:12
  Tanguy (2001)
  odpad!

  Úplně si to pamatuju, jako by to bylo dneska. Skládal jsem si při sledování HBO puzzle a najednou se tam objevila tahle zhovadilost, kdy jsem se párkrát během skládání musel fakt zarazit nad chováním hlavní postavy, což bylo sice účel, ale i tak to bylo hrozně strašný.

  • 12.2.2005  11:41

  Jedna z nejlepších komedií, které se kdy urodili v rokou Svěráka a Smoljaka, i když fakt je, že každý film, který v jejich rukou vznikl, pokaždé stál za to. Nasmál jsem se, bavil se, pokaždé když jsem tento film viděl, a nic na tom nemění ten fakt, že když se na to podívám znova, opět se budu bavit a opět stejně jako dřív. Není, co bych tomuhle filmu vytkl. Když se stará garda vrací do školy, je to trochu nadsázka, ale s tím Svěrák se Smojlakem nemá nejmenší problém, a proto také nechali vzniknout parádním hláškám, kterým se pokaždé zasměju s radostí, a které často slýchávám kdekoliv a kdykoliv. Tento film u nás prostě zlidověl a tak to taky zůstane. Minimálně u mě rozhodně.

  • 12.2.2005  11:37

  Taková normální klasická rodinná komedie, o které se v té době hodně mluvilo, protože to byl jeden z prvních amerických filmů, co sem oficiálně přišlel. Měl jsem ho nicméně rád, koukal jsem na něj často, ale že by se to pro mě stalo jakýmsi kultem od mala, to se taky říct nedá. Travolta a Alley ale hráli pěkně a příjemně to mezi nimi tenkrát jiskřilo.

  • 12.2.2005  11:36

  Nepřišlo mi na dvojce kvalitně nic horšího než na předchozím díle. Komedie to stále vcelku ušla, ale je fakt, že jsem jí ze všech tří viděl nejspíš nejméně.

1 49 97 145 190 191 192 193 následující >>
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Suits Temporada 8 Capítulo 13 subtítulos | John Daheim | One Piece 435